Український біатлоніст: жах, що я можу ще сказати

Один з найкращих біатлоністів України Андрій Дериземля прокоментував свій виступ на Олімпіаді-2010

Андрій Дериземля, що був найбільш близьким до медалі серед українських спортсменів на Олімпіаді-2010, поділився враженнями про свій виступ у Ванкувері.

"Жах, що я можу ще сказати, - не приховував розчарування після фінішу мас-старту Дериземля. - Ходом можу боротися, спасибі тренерам. Команда підійшла в хорошій функціональній формі до Ігор. Чому зі стрільбою не справляємося? У кожного свої причини. Але винні тільки ми самі. Ніхто ж за нас стріляти не може. Не йде в мене "стійка" і все".

Нагадаємо, шо Дериземля фінішував 5-м у спринті. Українець був найшвидшим у гонці, проте 2 промахи не дозволили Андрію вибороти медаль. А ось три наступні гонки Дериземля провалив через стрільбу. У гонці переслідування він фінішував 26-м, у індивідуальній гонці показав 27-й час, а у мас-старті - 26-м з 30-ти учасників.

Тренер українців Микола Зоц так прокоментував результати Андрія: "Дериземля добре готовий функціонально. При нормальній стрільбі був би конкурентоспроможним. Але за Олімпіаду він назбирав стільки штрафу, скільки не збирав за весь сезон. Я думаю, причина в психології. Будемо розбиратися".

Читайте також:

Медальний залік Олімпіади. 26 країн з медалями. Україна - без

Український "літаючий" лижник розбився у Ванкувері

Сміх і сльози Олімпіади-2010 у Ванкувері (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: