Український чемпіон відмовився від послуг Дона Кінга

Сергій Дзинзирук не укладатиме контракт з відомим американським промоутером Доном Кінгом.

Сергій Дзинзирук
Sport.com.ua
Сергій Дзинзирук
Чемпіон світу з боксу за версією WBO у ваговій категорії до 69,8 кг українець Сергій Дзинзирук не укладатиме контракт з відомим американським промоутером Доном Кінгом.

Про це українець заявив після повернення зі США, де він провів перемовини з провідними продюсерами.

"Інформації я отримав дуже багато – цікавої і позитивної, – зазначив Дзинзирук. – Але поки на жодному варіанті не зупинився. Думаю, днів через десять визначуся і полечу вже підписувати контракт".

Дзинзирук спростував повідомлення, що він близький до підписання угоди з Доном Кінгом: "Можливо, це просто самопіар з його боку. Ми провели з Кінгом за вечерею години чотири. Розмовляли про життя, про мою подальшу кар'єру. Але ні до чого конкретного не прийшли. А взагалі Дон Кінг справив хороше враження. Ставився до мене без жодної поблажливості, жартував, сміявся. Золотих гір не обіцяв. Його пропозиція була не найкращою у порівнянні з іншими".

Вже після повернення до Києва Сергій продовжує отримувати факси з умовами, які йому пропонують.

Дзинзирук хоче отримати "підйомні" – певну суму відразу після підписання контракту, боксувати мінімум три рази на рік і проводити об'єднавчі поєдинки з чемпіонами за іншими версіями. І американські промоутери, за словами нашого боксера, теж в цьому зацікавлені. Крім того, згодні взяти на себе проживання, харчування та медичну страховку.

Чекають Дзинзирука і в Британії, телефонують, запрошують приїхати на перемовини. Українець не проти, але спочатку, очевидно, доведеться відправиться до Німеччини – залагодити справи зі своїм колишнім промоутером Клаусом-Пітером Колем. Той, нагадаємо, в односторонньому порядку хоче продовжити контракт з Дзинзируком і загрожує йому судом, якщо той піде до іншого промоутера.

"Зараз раджуся зі своїм адвокатом. Вважаю, що я Колю і його компанії Universum нічого не винен, а, навпаки, клуб винен мені. Я домовлявся, що буду проводити два поєдинки на рік – це не виконувалося, фінансова сторона пішла в мінус. Тому я на поступки не піду. Дійде до суду, значить, дійде до суду", - заявив Дзинзирук.

Читайте також:

Британській красуні заборонили бокс через її груди (фото)

Хей підписав контракт з Доном Кінгом

Хей хоче битися з Кличком на "Уемблі"

Дон Кінг: Валуєв відродиться, як Фенікс із попелу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: