Чемпіон з боксу зняв труси, щоб не втратити титул

10 квітня в Донецьку вперше на території нашої країни два українця будуть боксувати за титул чемпіона світу!

10 квітня чемпіон WBA в напівсередній вазі Юрій Нужненко захищатиме свій пояс у бою з В'ячеславом Сенченко.

Обидва боксера є непереможним і мають по 28 перемог. Нужненко став чемпіоном у грудні 2007 року, але отримав лише тимчасовий пояс WBA. Повноцінним він став лише тоді, коли знаменитому чемпіону Антоніо Маргарито дали статус "супер". Його втім, він не так давно втратив, програвши Шейну Мозлі.

Додаткової інтриги бою Нужненко – Сенченко додає той факт, що спортсмени представляють дві провідні промоутерські компанії України: київську "K2 East Promotion" та донецьку "Union Boxing Promotion".

На зважуванні учасників бою стався курйозний випадок. Першим на ваги встав претендент Сенченко. На електронному табло висвітлив цифри "66,5", все в рамках дозволеного (максимальна маса тіла бійців в цій категорії не повинна перевищувати 66, 68 кг).

Слідом за В'ячеславом на спеціальну платформу зійшов чемпіон світу. І тут сталося непередбачене. Неупереджена електроніка видала невтішний для Нужненко результат "66,72", що на 40 грамів більше допустимого!

Юрій трохи замешкався, але тут хтось з його команди підказав: "знімай труси". Киянин, попросив прикрити його футболкою, рішучим рухом позбувся останньої деталі свого туалету. "66,68" показали ваги - те, що потрібно. Потім, вже одягнувшись, Нужненко, соромлячись, зізнався: "Я в такій ситуації опинився вперше в житті".

Зазначимо, якби Нужненко не зміг укластися в рамки своєї ваги, він би втратив титул чемпіона світу.

Читайте також:

Чемпіон світу з боксу побив свого родича-тренера

Бій Валуєв - Чагаєв виставлено на торги

Бій Кличко - Хей відбудеться на футбольному стадіоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: