Український екіпаж виграв ралі Ялти

Переможцем Yalta Prime Rally 2007 став екіпаж у складі Олександра Салюка-молодшого і Адріана Афтаназіва.

Щасливі переможці
Щасливі переможці - Олександр Салюк та Адріан Афтаназів. (Фото - ProFormula.ua)
Український екіпаж у складі Олександра Салюка-молодшого і Адріана Афтаназіва став абсолютним переможцем етапу Кубка Президента України, етапу чемпіонату України з авторалі і етапу Кубка Європи з ралі FIA European Rally Cup 2007, який цього року проходив під назвою Yalta Prime Rally 2007.
 
Друге місце в обох заліках посіли Володимир Петренко і Дмитро Яровенко, а бронзу розділили між собою росіяни Олександр Желудов і Андрій Русов - в заліку Кубка Європи, і Вадим Трутнев і Іван Данішин - в заліку чемпіонату України, передає УНІАН. 

У церемонії нагородження на набережній Ялти взяли участь перша леді країни – Катерина Ющенко, голова організаційного комітету Yalta Prime Rally 2007, президент Федерації Автомобільного спорту України, губернатор Запорізької області Євгеній Червоненко, віце-прем'єр уряду Криму Євгеній Михайлов, та інші. 

Автомобіль переможців
Автомобіль переможців Yalta Prime Rally 2007 - українців Олександра Салюка та Адріана Афтаназіва. (Фото - ProFormula.ua)
Авторалі в рамках проекту "Червоненко racing" проходило в місті Ялта, а також на трасах біля гори Ай-Петрі в районі Левадії і на трасах біля Алушти. 

У змаганнях взяли участь більше 80 екіпажів з Грузії, Литви, Білорусі, Росії, Болгарії, Австрії, Швеції, Італії, Чехії, Узбекистану і України. 

Протяжність трас цього року складала 190 кілометрів звивистих доріг гірського Криму, з неповторними швидкісними ділянками, яким дана висока оцінка фахівцями Міжнародної Автомобільної Федерації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: