Український футбол загруз у новому скандалі

Які можуть бути наслідки суддівських скандалів для українського футболу? Проти Суркісів утворилася потужна коаліція.

Невдоволення президентів українських футбольних клубів головою ФФУ Григорієм Суркісом наростає як снігова куля. У великодньому турі арбітри знову помилилися на користь "Динамо", яким керує молодший брат глави федерації, Ігор Михайлович Суркіс.

Слідом за "Металістом", який тиждень тому програв чемпіонові 0:3 після несправедливого вилучення Девіча ще за рахунку 0:1, жертвою української футбольної феміди в матчі з "Динамо" стала "Зоря". На 47-й хвилині зустрічі в Луганську боковий арбітр із Запоріжжя В'ячеслав Валуєв не зафіксував очевидний офсайд у динамівця Ярмоленка, коли той відкривав рахунок у матчі (2:0).

Після цього на адресу глави ФФУ і його брата, яких минулого тижня в тиску на суддів звинуватив бос харківського клубу Олександр Ярославський, різко виступив і президент "Зорі" Євген Геллер.

"Мабуть, хід гри дуже не сподобався нинішнім керівникам "Динамо". Ручні судді Григорія Суркіса зарахували гол у ворота "Зорі" з положення поза грою", - заявив Геллер.

Нагадаємо, аналогічну заяву після попереднього туру зробив Ярославський: "Або вони повинні продати "Динамо", або залишити посаду президента ФФУ, щоб не чинити тиск у таких матчах - на арбітрів, команди, тренерів".

Які можуть бути наслідки суддівських скандалів для українського футболу? Очевидно, що проти Суркісів утворилася потужна коаліція. Те, що до неї приєднався Ярославський (раніше підтримував президента ФФУ), говорить, що позиції братів стають все більш уразливими. Поки головна вимога "коаліції" - забрати контроль над суддями у ФФУ. Якщо це трапиться, то Суркіс в значній мірі втратить вплив на вітчизняний футбол. Правда, зняти Григорія Михайловича з посади голови Федерації буде набагато складніше - його обирають обласні федерації футболу, які поки Григорію Суркісу в більшості підконтрольні. З іншого боку, як відомо, немає питань, які не розв'язуються.

Читайте також:

Суркіс: коли захочу, тоді й продам "Динамо"

"Шахтар" - 7-й у світі, "Динамо" - 76-те

Ярославський: Суркіси повинні продати "Динамо" або залишити ФФУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: