Український гірськолижник посів успішне 68 місце на Олімпіаді

Ростислав Фещук посів 68 місце у змаганнях з гігантського слалому, програвши переможцю 24.70 секунди.

Український гірськолижник Ростислав Фещук посів 68 місце у змаганнях з гігантського слалому на Олімпіаді. За сумою двох спроб українець поступився переможцю швейцарцю Карло Янка 24.70 секунди.

Тренер Фещука назвав виступ українця достойним.

"Як для спортсмена-юніора й дебютанта Олімпійських ігор, результат у Ростислава непоганий, – зазначив старший тренер нашої національної команди з гірськолижного спорту Борис Брюханов. – У міжнародному рейтингу за кількістю фіс-пунктів він посідає 92-у сходинку, тож 68-е місце серед 103-х учасників сьогоднішніх змагань – це достойний виступ".

"Задача Ростислава була проїхати максимально добре й з якомога меншим відривом від лідерів. Першу свою спробу він виконав, з точки зору техніки, нормально, але намагався їхати дуже обережно на шкоду швидкості. Під час другої був вже помітно сміливішим. Але, звісно, хотілось би бути на декілька позицій вище", – додав наставник українських гірськолижників.

За словами Бориса Брюханова, кращого результату від Ростислава він чекає у змаганнях зі слалому, які відбудуться у передостанній день Олімпійських ігор-2010, 27 лютого.

Читайте також:

Щоденник Олімпіади-2010. Підсумки 11-го дня

Україна втратила останній реальний шанс на Олімпіаді

Україна провалила змагання зі фрістайлу на Олімпіаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: