Українським баскетболістам дозволили секс перед матчами

За словами тренерів, секс позитивно впливає на фізіологію і психологію баскетболіста, що спричиняє високу результативність.

Тренери української баскетбольної ліги не забороняють гравцям займатися сексом перед матчами. За словами наставників, він може позитивно вплинути на фізіологію і психологію баскетболіста, що спричиняє високу результативність.

"Я не забороняю гравцям займатися сексом перед матчами, – говорить Олег Пелех, тренер БК "Говерла". Але тут для кожного гравця має бути індивідуальний режим, адже вони самі повинні розуміти свій організм і його здібності. Певною мірою секс перед матчами може позитивно вплинути не лише на фізіологію але й на психологію гравця, що важливо. Як на мене, секс позитивно впливає на спортивні результати. Просто тут, як і у всьому, треба знати міру".

Фахівці стверджують, що деяким гравцям сприяє така розрядка, тому її можна застосовувати, як засіб для зняття напруги.

"Секс як такий не впливає погано. А перед відповідальними матчами може навіть допомогти розрядитися, зняти стрес", - пояснює Олександр Вржина, тренер БК "Грифони".

Але, якщо наставники вітають такі ліки, то клубний статут не завжди дозволяє. В кожного клубу є свій внутрішній розпорядок, в якому прописано, що о 23.00 баскетболіст повинен знаходитися вдома і бажано відпочивати у вигляді сну.

Жодних нічних побачень, випивки на брудершафт і інших вільностей напередодні гри не дозволяється. В разі його недотримання, гравець платить штраф, розмір якого може досягати 50% місячного заробітку (а це кілька тисяч доларів). За порушення клуб може розірвати з гравцем навіть контракт.

Читайте також:

Андрій Шевченко не зміг виразно прочитати текст реклами

На автогонці у США Ford поранив сім вболівальників

Володимир Кличко оприлюднив свій план на бій з Хеєм

Латвія створила сенсацію на чемпіонаті світу з хокею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: