Український форвард Хобленко відзначився дебютним голом за польський "Лех"

Нападник відкрив рахунок у протистоянні.

Колишній футболіст київського "Динамо" та одеського "Чорноморця" Олексій Хобленко забив дебютний гол за польський "Лех" у офіційних матчах.

У грі 25-го туру чемпіонату Польщі проти "Шленська", український форвард на 80-й хвилині протистояння відкрив рахунок завдяки точному удару головою під поперечину.

Гол Хобленка
lechpoznan.pl

Слід зазначити, що Хобленко вийшов на заміну на 15-й хвилині, змінивши партнера по команді Кольїча. Сама гра у підсумку завершилася з рахунком 2:1 на користь "Леха". Ще один українець у складі господарів Володимир Костевич відіграв 85 хвилин та встиг за цей час отримати жовту картку.

Нагадаємо що Хобленко перейшов до "Леха" у середині січня 2018 року на правах оренди з подальшим правом викупу. У першій частині цього сезону Олексій був найкращим бомбардиром "Чорноморця" (8 голів). До цього нападник відзначався за "Лех" лише у товариських поєдинках.