Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український спортивний "Оскар": стали відомі номінанти серед юніорів

Спортсмени віком до 19 років отримають нагороди у шести номінаціях.

16 січня 2016 в НСК "Олімпійський" відбудеться нагородження спортивним "Оскаром" спортсменів віком до 19 років - ІІ всеукраїнська церемонія Junior Sports Awards.

Мета нагороди - підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпу.

Протягом року Оргкомітет премії відстежував всі результати виступів українських юніорів, після чого були представлені топ-50 юних спортсменів, які й боротимуться за звання найкращих у 7 номінаціях.

Хто ж став кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, "Сенсацією року", "Досягненням року" та "Надією України" та найбільш вольовим переможцем визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтрига триматиметься до самої церемонії.

До думки шанувальників українського спорту організатори також прислухаються. За результатами інтернет-голосування #likejunior буде визначено улюбленець українців.

Крім того, дізнаємося і переможців конкурсу-малюнків "У пошуках талісману", який стартував на початку листопада.

Зазначимо, що всеукраїнська премія Junior Sports Awards створена за ініціативою Secret Service EA і фан-клубу братів Кличків з метою підтримати юних спортсменів на шляху до підкорення олімпійських вершин.

Тож, знайомтеся із номінантами:

Найкращий спортсмен року

Хлопцов Андрій (плавання) - переможець І Європейських Ігор на дистанції 50 м батерфляєм; бронзовий призер І Європейських на дистанції 50 м на спині; переможець юнацького чемпіонату світу на дистанції 50 м батерфляєм.

Кіяшок Дмитро (греко-римська боротьба) - срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів; чемпіон світу серед кадетів.

Кухарик Олег (веслування, байдарка) - чемпіон Європи (K-1, 500); срібний призер чемпіонату Європи (К-1, 1000); бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу (К-1, 1000).

Карцан Аркадій (бокс) - чемпіон Європи серед юніорів; бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів.

Обухов Ігор (важка атлетика) - чемпіон світу серед юнаків; чемпіон Європи серед юнаків.

Найкраща спортсменка року

Лузан Людмила (веслування на каное) - чемпіонка світу серед юніорів (с-1, 500); срібна призерка світу серед юніорів (с-1, 200); срібна призерка Європи серед юніорів (с-1, 200); срібна призерка Європи серед юніорів (с-1, 500).

Кремзер Олена (боротьба) - чемпіонка Європи; срібна призерка чемпіонату світу.

Бондаренко Аліна (бокс) - срібна призерка чемпіонату світу серед молоді.

Кривонос Ганна (біатлон) - чемпіонка світу серед юніорів (індивідуальна гонка).

Школьна Марія (стрільба з лука) - чемпіонка світу серед дорослих (командний залік); бронзова призерка світу серед юніорів; бронзова призерка Європи серед юніорів.

Найкраща команда року

Плотницький Олег / Ковальов Ілля (пляжний волейбол) - бронзові призери етапу чемпіонату Європи 2015 з волейболу пляжного серед чоловіків; бронзові призери чемпіонату Європи 2015 серед юніорів до 20 років.

Єгор Самарін / Максим Ремез (вітрильний спорт) - бронзові призери світової першості серед кадетів.

Богдан Чабан / Борислав Бизу (веслування на каное) – бронзові призери світової першості серед молоді (с-2, 1000); срібні призери світової першості серед молоді (с-4, 500); чемпіони Європи серед юніорів (с-2, 500); чемпіони Європи серед юніорів (с-2, 1000); чемпіони Європи серед юніорів (с-4, 500).

Євген Олександров / Павло Юрченко / Владислав Гісар / Денис Кривуля (академічне веслування) - чемпіони Європи серед спортсменів віком до 18 років; бронзові призери світу серед спортсменів віком до 18 років.

Віталій Труш / Назарій Цебринський / Дмитро Івасенко (біатлон) – срібні призери чемпіонату світу серед юніорів (естафета 3х7,5)

Яхно Єлізавета / Нарєжна Яна (синхроне плавання) - тричі бронзові призери І Європейських ігор.

Сенсація року

Кухарук Анна (дзюдо) – срібна призерка чемпіонату Європи серед кадетів; бронзова призерка чемпіонату світу серед кадетів.

Гаврилюк Михайло (легка атлетика, метання молота) - срібний призер юнацького чемпіонату світу; переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Єрко Владислав (тхеквондо) - чемпіон світу серед кадетів; бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів.

Лисак Ангеліна (боротьба) – чемпіонка світу серед кадетів; чемпіонка Європи серед кадетів.

Рубан Софія (футбол) – переможниця турніру розвитку УЄФА (кращий бомбардир)

Досягнення року

Піскунов Гліб (легка атлетика, метання молота) - переможець юнацького чемпіонату світу-2015, який встановив рекорд юнацьких чемпіонатів світу та юнацький рекорд України (84 м 91 см).

Гуменко Катерина (вітрильний спорт) - чемпіонка світу серед юніорів.

Фільченко Данило (воднолижний спорт) - чемпіон світу з воднолижного спорту у фігурному катанні

Павлов Іван (фігурне катання) - переможець зимового Європейського олімпійського фестивалю.

Букса Наталія (шахи) - чемпіонка світу серед спортсменів віком до 20 років.

За волю до перемоги

Манукян Геворг (дзюдо) – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Малихін Владислав (легка атлетика, стрибки з жердиною) - срібний призер юнацького чемпіонату світу.

Грищук Алла (фехтування) - бронзова призерка кадетського чемпіонату світу.

Деха Ірина (важка атлетика) - срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів та молоді; бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів.

Кізима Ігор (кульова стрільба) - чотириразовий срібний призер Європи.

Сподівання України

Білодід Дар'я (дзюдо) - чемпіонка Європи серед кадетів; чемпіонка світу серед кадетів.

Шух Аліна (легка атлетика, семиборство) - бронзова призерка юнацького чемпіонату світу.

Рогова Катерина (бокс) - чемпіонка Європи серед юніорів; срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів.

Дмитро Нікітін (легка атлетика, стрибки у висоту) - срібний призер чемпіонату світу серед юніорів; переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Альона Шевкопляс (важка атлетика) - чемпіонка Європи з важкої атлетики серед дівчат до 17 років; бронзова призерка чемпіонату світу з важкої атлетики серед дівчат; бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів.

Найкращий тренер України

Суровягін Олександр (греко-римська боротьба).
Дмитро Кіяшок – срібний призер чемпіонату Європи та чемпіон світу серед кадетів.
Олександр Грушін – чемпіон світу серед кадетів.
Мурадасілов Едем (веслування на каное)
Особистий тренер Борислава Бизу та тренер, що відповідає за підготовку каноїстів-юніорів в збірній Україні.
Богдан Чабан / Борислав Бизу – бронзові та срібні призери світової першості серед молоді, триразові чемпіони Європи.

Лонський Ігор (легка атлетика, стрибки у висоту)
Дмитро Нікітін – срібний призер юнацького чемпіонату світу та переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
Олександр Баранніков – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи.

Каштанова Анна (дзюдо)
Олександр Черкай – бронзовий призер чемпіонатів Європи та світу;
Геворг Манукян – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю;
Богдан Ядов – срібний призер чемпіонату Європи.

Валерій Брунс (тхеквондо)
Владислав Єрко – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів;
Вікторія Собко – бронзова призерка чемпіонату світу та чемпіонка Європи серед кадетів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції