Український стрибун у висоту здобув "срібло" на "Діамантовій лізі"

Богдан Бондаренко розпочав змагальний сезон.

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Ріо Богдан Бондаренко етапом "Діамантової ліги" в Осло розпочав свій змагальний сезон.

Українець посів друге місце з результатом 2.29.

Змагання Богдан почав з висоти 2,20 м, які подолав з першої спроби. Наступну висоту, традиційно для себе, Богдан пропускав, а 2,29 також подолав з першої спроби.

Власне, після цієї висоти у секторі крім українця залишився лише його принциповий суперник, катарець Мутаз Есса Баршим.

Подолати 2,32 м вже на першому старті сезону Бондаренку, на жаль, не вдалося. Баршим переміг з рекордом змагань і найкращим результатом сезону у світі (2,38 м).

 

My first competition this year was at Bisslet games yesterday. The season is opened with not the best result in my carreer but hopefully next time I will do much more.
Мой первый старт в этом году состоялся вчера на Bislett games. Сезон открыт не лучшим результатом в моей карьере, но, надеюсь, следующий раз я сделаю гораздо больше. . . . #DiamondLeague#OsloDL#RoadToTheFinal#sportive#trackandfield#highjump#jumpnation#motivationmondays#motivationfitness#sportline#sportlich#highjumper#sportlife#adidasrunning#exercises#sportsday#traininghard#workoutflow#sportshoes#trainingcamp#tracklife#adizero#adidas . . . Accounts:  Facebook: facebook.com/DiamondLeague Twitter: @diamond_league Instagram: @diamondleagueathletics Snapchat: @diamond_league

Публикация от Bogdan Bondarenko (@bondarenkobv)Июн 16 2017 в 12:01 PDT

Іншому українцю - Андрію Проценку в Осло, на жаль, не вдалося подолати стартові 2,20 м.

Нагадаємо, що на попередньому етапі турніру українки завоювали дві "бронзи".

Залиште свій коментар