Українського футболіста дискваліфікували на півроку за плювок у арбітра

Воротаря "Оболоні" Олега Остапенка дискваліфіковано на 6 місяців за "плювок в першого асистента арбітра і нецензурні вирази".

Дисциплінарний комітет Прем'єр-ліги дискваліфікував воротаря київської "Оболоні" Олега Остапенка на півроку. Причиною такої тривалої дискваліфікації послужили протиправні дії футболіста під час матчу 14-го туру Прем'єр-ліги "Оболонь" - "Таврія".

У компенсований час матчу суддя Дмитро Жуков вилучив Олега Остапенка за "плювок в першого асистента арбітра і нецензурні вирази".

Сам Остапенко після матчу приніс вибачення за свій ганебний вчинок. "Я хочу вибачитись перед арбітром матчу за свою поведінку. Розумію, Що таким речам не місце у футболі, тому вибачаюсь також перед партнерами, вболівальниками та усіма шанувальниками футболу", - сказав тоді Остапенко.

Відповідно до пункту 9 Додатку 5 Дисциплінарних правил ФФУ дане порушення передбачає відсторонення футболіста від участі у змаганнях на дванадцять місяців.

Проте, Дисциплінарний комітет Прем'єр-ліги врахував пом'якшуючі обставини і термін дискваліфікації для Остапенка склав 6 місяців.

Читайте також:

"Динамо" почало в Ізраїлі підготовку до другої частини сезону

В Англії скандал! Футболісти не платять податки

Результати європейських футбольних чемпіонатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: