Українську команду офіційно прийнято у КХЛ

Київський хокейний клуб "Будівельник" офіційно прийнятий до лав Континентальної хокейної ліги.

Український хокейний клуб "Будівельник" офіційно прийнятий до лав Континентальної хокейної ліги (КХЛ).

17 травня Рада директорів проголосувала за включення до складу учасників Чемпіонату КХЛ - Відкритого чемпіонату Росії з хокею сезону 2010/2011 років хокейних клубів "Будівельник" (Київ, Україна) та "Югра" (Ханти-Мансійськ).

Перший ігровий день для українського дебютанта призначений на 9 вересня, а ім'я першого суперника дізнаємося на початку червня.

Також за підсумками голосування Головою Ради директорів КХЛ знову обраний В'ячеслав Фетисов, а також було затверджено Регламент Чемпіонату КХЛ сезону 2010/2011 років.

Однак не обійшлося і без втрат. У зв'язку з не наданими у встановлені терміни документами, що підтверджують забезпечення фінансування основної команди, Рада директорів ухвалила не включати до складу учасників Чемпіонату КХЛ наступні хокейні клуби: "Лада" (Тольятті), "Динамо" (Москва) і ХК МВС (Московська область). "Міліціонери" були фіналістами Кубка Гагаріна-2009 і реорганізувалися в ХК "Динамо" (Московська область).

Внаслідок того, що надані хокейним клубом "Автомобіліст" документи, що підтверджують забезпечення фінансування не відповідають вимогам Правового Регламенту КХЛ, Рада директорів вирішила винести попередження про невключення єкатеринбурзького клубу до складу учасників Чемпіонату КХЛ сезону 2010/2011 років у випадку, якщо необхідні документи не будуть надані в термін до 25 травня 2010 року.

Читайте також:

Філадельфійські "льотчики" знищили Монреаль

"Сокіл" переїде з Києва до Вінниці

США ганебно вилетіли з хокейного чемпіонату світу

ВідеоУкраїнську команду офіційно прийнято у КХЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: