Українці беруть участь у "Ралі Уельсу"

У четвер на центральній площі Кардіффа (Уельс) пройшло урочисте відкриття фінального етапу чемпіонату світу з ралі WRC.

Про ситуацію, що склалася у чемпіонаті світу з ралі перед його заключним етапом – у ролику ПРОСПОРТ

У заключногому етапі цьогорічного чемпіонату світу з класичного ралі візьме участь і український екіпаж. Під номером 97 у стартовому листі значиться київський екіпаж команди AT-Rally Team у складі Олексія Тамразова й Івана Германа

Незважаючи на те, що обидва пілоти досягли значних успіхів як штурмани легендарного Андрія Олександрова, разом вони ще ніколи не виступали. 

Попереду три дні й близько трьохсот кілометрів складних спецділянок із покриттям із слизького гравію, яким славиться Уельс. 

Основна увага глядачів буде прикована до дуелі між лідерами чемпіонату світу Себастьяном Льобом і Маркусом Гронхольмом, які в очній суперечці вирішать долю корони 2007 року. 

Не можна скидати з рахунків і кумира британців Петера Солберга, який вигравав це ралі чотири рази поспіль, із 2002 по 2005 рік. 

В українців є можливість уболівати й за слов’ян: на Wales Rally GB стартують поляки (Лешек Кузай, Міхал Соловов, Міхал Косцюшко), чехи (Ян Копецкі, Мартін Прокоп) і росіяни (Євгеній Вєртунов і Євгеній Новіков).

ВідеоЛьоб-Гронхольм: хто кого?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: