Українці настріляли в Чехії 16 медалей

На чемпіонаті світу зі стрільби по рухомим мішеням після чотирьох днів змагань українські спортсмени завоювали вже 16 нагород.

Вже після першого дня змагань чемпіонату світу зі стрільби по рухомим мішеням українці завоювали вісім нагород, з яких три були золотими.

Рахунок завойованим нагородам відкрили Владислав Прянішников, Андрій Гільченко і Олександр Зіненко, які завоювали "срібло" у командній першості зі стрільби з відстані 10 метрів.

В середу ця ж трійка у комбінованій стрільбі (повільна і швидка стрільба 30+30) принесла Україні "золото" чемпіонату світу, а Владислав Прянішников завоював індивідуальну бронзову медаль.

У стрільбі з 10 метрів українські спортсменки посіли весь п'єдестал. Галина Авраменко, вибивши 381 очко, стала чемпіонкою світу, Вікторія Заболотна завоювала "срібло", а Катерина Самохіна завоювала бронзову медаль.

У командному заліку українки взяли "золото". Командне "золото" Авраменко, Самохіна та Заболотна завоювали і в комбінованій стрільбі (20+20), де в індивідуальних змаганнях Галина Авраменко стала чемпіонкою світу, а Катерина Самохіна завоювала "срібло".

Ще кілька медалей завоювали наші юніори.