Українці вирушають на Універсіаду

До складу української команди, що виступатиме на зимній Універсіаді у Китаї з 18 по 28 лютого, увійшов 71 спортсмен.

Вчора у Республіканському вищому училищі фізкультури відбулися проводи студентської збірної на XXIV Всесвітню зимову універсіаду, яка з 18 по 28 лютого проходитиме у китайському Харбіні. 

Вже сьогодні перша частина збірної відлітає до Китаю. Загалом до складу збірної команди України увійшов 71 спортсмен, що представляють вищі навчальні заклади з різних куточків України. 

До програми зимової Всесвітньої Універсіади входять 12 видів спорту. Наші спортсмени братимуть участь у змаганнях з лижних перегонів, біатлону, фігурного катання, сноубордінгу, ковзанярського спорту, гірськолижного спорту, фрістайлу, шорт-треку, стрибків на лижах з трампліну та лижного двоєборства. 

"Не дивлячись на те, що в цей період проходитимуть чемпіонат світу та Європи з багатьох видів спорту і всі основні сили збірної задіяні там, ми сподіваємось, що китайська земля стане такою ж щасливою для вас, як і для олімпійців", – зазначив Володимир Бринзак. 

Нагадаємо, що відповідно до регламенту у спортивних студентських змаганнях можуть брати участь лише спортсмени-студенти віком від 17 до 28 років, котрі є громадянами України і навчаються у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, статус яких визнано державою. 

Водночас учасниками можуть бути випускники ВНЗ різних форм власності, які отримали диплом про закінчення навчального закладу за рік до проведення Універсіади. 

Щоб потрапити до складу збірних студентських команд, необхідно виконати норматив не нижче кандидата у майстри спорту, пройти відбір на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, що проводилися наприкінці 2008 року та у січні цього року. Не менш як половина спортсменів має входити до національних збірних команд України. 

Читайте також:
2008-й рік приніс Україні тріумф на Олімпіаді
Визначено пріоритетні зимові види спорту для України
Казань - столиця Універсіади-2013

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: