Українці за кермом боліда "Формули-1"

Цього тижня українські журналісти тестували болід Renault F1, ставши першими українцями, кому пощастило керувати автомобілем "Формули-1".

Олексій Мочанов
Олексій Мочанов сів за кермо боліда "Формули-1". (Фото - nasheradio.ua)
Редактор журналу Auto Bіld Олег Василевський, ведучий телепрограми "Екіпаж" Олексій Мочанов і редактор спортивного відділу журналу "Агітробота" Володимир Некрасов побували на тестовій сесії Renault - Feel Іt, у ході якої їм вдалося проїхати кілька десятків кіл на дволітровому боліді Formula Renault, а також по два кола на автомобілі Renault F1 в аеродинамічній конфігурації 2001 року.

Renault F1
Болід Renault F1 (Фото - freewebs.com)
Тестовий день складався з технічних брифінгів, занять із фізіотерапевтами, ознайомчих проїздів трасою і власне тестових заїздів двох "Формул". 

На останок журналістам запропонували проїхатися у двомісному формульному боліді F1 під опікою учасника перегонів "24 години Ле Манна", який був тест-пілотом команди Prost Джонатана Коше

Нагадаємо, що 2001 року "Формула-1" відвідала Київ в особі чемпіона світу Мікі Хаккінена. Тоді, на центральній вулиці міста, мешканці й гості Києва стали свідками майстер-класу від чемпіона West Adrenalіne Show.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: