Україну і Польщу звинуватили у підкупі УЄФА

З'явилася інформація про підкуп п'ятьох членів виконкому УЄФА для отримання права на проведення Євро-2012 в України та Польщі. Польська сторона вже відкинула звинувачення.

ЄВРО 2012
Україну і Польщу звинувачують у підкупі УЄФА
Член ради директорів футбольної асоціації Кіпру Спірос Марангос має намір оприлюднити ряд доказів факту підкупу п'ятьох членів виконкому УЄФА для отримання права на проведення Євро-2012 в України та Польщі.

Спірос Марангос повідомив, що вже два роки безуспішно намагається передати президенту УЄФА Мішелю Платіні цю інформацію.

Кіпріот стверджує, що п'ять чиновників брали участь в корупційних справах і раніше. Більш того, за його словами, за підтримку українсько-польської заявки вони отримали 11 мільйонів євро. Адвокат Марангос підтвердив, що крім документів, що викривають є і свідки, які готові під присягою дати свідчення в суді.

Проте генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно відмовився коментувати цю інформацію, зауваживши, що не знає, хто такий Марангос. "Наші двері завжди відкриті. Ми готові вивчити все", - додав італієць.

"Не всі в УЄФА зацікавлені у розслідуванні цієї справи. Влітку я домовився про зустріч з главою дисциплінарного комітету УЄФА Пітером Ліхамером, але він її скасував", - зауважив Спірос Марангос.

Зазначимо, що Польща вже спростувала звинувачення у підкупі УЄФА. Колишній керівник Федерації футболу Польщі (PZPN) Міхал Лісткевич, який займався підготовкою заявки в УЄФА на проведення фінальної частини Євро-2012, заявив, коментуючи заяви Спіроса Марангоса: "Це якась дурість. Акт відчаю і фрустрації цієї людини".

Лісткевич не виключив, що Марангос зводить особисті рахунки з чиновниками УЄФА. Члени правління Союзу європейських футбольних асоціацій можуть пред'явити позов до Марангоса через такого обвинувачення.

В УЄФА вважають безпідставними звинувачення у корупції при визначенні країн, що прийматимуть фінал Євро-2012.

"Якби ми займалися розслідуваннями усіх повідомлень, беззастережно довіряючи інформаторам, але не мали жодних доказів, то нам би залишилося небагато часу для футболу", - сказав генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

Нагадаємо, 18 квітня 2007 року в Кардіффі українсько-польська заявка перемогла в конкурсі на проведення чемпіонату Європи-2012 року, набравши вісім голосів членів виконкому УЄФА.

Читайте також:

УЄФА: доказів підкупу з боку України немає

Польща відкинула звинувачення у підкупі УЄФА заради Євро-2012

Проведенню Євро-2012 у Львові ніщо не загрожує

Колесніков: збірну України повинен очолити тренер, який виведе її у фінал Євро-2012

До Євро-2012 донеччани кинуть пити і палити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: