ULEB чи FIBA – ось в чому питання…

Відтепер українські баскетбольні клубу матимуть змогу приймати участь в розиграші Кубка УЛЕБ.

Кубок ULEВ відкрив свої двері для команд із дев’яти нових країн. У число новачків потрапила й Україна. 

УЛЕБ
Усього ж у в другому за престижністю баскетбольному єврокубку (престижніше тільки Евроліга ULEB, де виступають кращі клуби Європи) зіграють від 48 до 54 команд із 24 країн (у тому числі і власники wild card від організаторів): 
старожили ULEB – Бельгія, Болгарія, Німеччина, Греція, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Голандія, Польща, Росія, Сербія, Іспанія та Туреччина, і знову прийняті – Україна, Австрія, Хорватія, Чехія, Англія, Естонія, Чорногорія, Португалія і Швейцарія. 

Остаточно список команд, які будуть боротися за Кубок, стане відомий ближче до кінця місяця, а 30 червня вже має пройти жеребкування груп розіграшу в регулярному сезоні. 

Волков
Олександр Волков (Фото - k1.tv)
Як повідомляє офіційний сайт Кубку ULEB, критерії для добору - сьогоднішні та історичні спортивні успіхи клубу, а також стратегічна важливість участі цієї команди для підвищення інтересу до Кубку. 

Скільки команд буде представлено у Кубку ULEB від України, поки невідомо. "Ми будемо вести переговори про те, щоб нашу країну представляли дві команди – "Азовмаш" і БК "Київ", - говорить президент Федерації баскетболу України Олександр Волков

"ULEB хоче бачити у себе БК "Київ", тому що команда останнім часом на слуху, грає у столиці, але за спортивним принципом логічно, щоб грав і чемпіон країни "Азовмаш", - зазначив Олександр Волков. 

"У маріупольців зал не відповідає вимогам ULEB. Він має вміщати 3000 осіб. Але я знаю, що в Маріуполі будується критий стадіон, який вже повинен бути готовий до листопаду. Там можна постелити майданчик і спорудити трибуни на потрібну кількість місць. Чи вдасться нам переконати організаторів Кубку, стане відомо вже ближче до 30-го числа", - заявив голова федерації баскетболу. 

Що стосується Кубку Європи ФІБА (турніру, у якому до цього року грали лідери українського чемпіонату), те Олександр Волков сказав, що поки ясності немає ні з форматом проведення цього турніру, ні з тим, які з наших клубів будуть там грати. 

"Я незабаром їду на конгрес ФІБА до Мюнхену, де будуть обговорюватися і ці питання. А також, напевно, буде вирішено, якими у майбутньому будуть взаємини між ФІБА і ULEB - війна або мир".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: