Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ультрас "Динамо" закликали бойкотувати важливий матч збірної України

Вболівальники проти входу за паспортами.

Фанати київського "Динамо" закликали інших вболівальників проігнорувати домашній матч збірної України проти Хорватії, який відбуватиметься у рамках відбіркового раунду до чемпіонату світу.

Всьому виною стали іменні квитки - тепер тільки за паспортами буде дозволено вхід на стадіон. Ця ідея явно не припала до душі вболівальникам киян.

Далі наводимо уривок із заяви ультрас-угрупування фанатів "Динамо" Київ.

"Фанати Динамо Київ з об'єднання WBC, закликаємо всіх уболівальників нашого та інших українських клубів, та й взагалі адекватних вболівальників - ігнорувати матч, організатори якого, в особі ФФУ, відверто наплювали на права громадян України.

У нашому розумінні борг кожного порядного фаната Динамо - не бути "покірним бараном", в той час як ФФУ, порушуючи діючі закони України, робить процес покупки квитків і попадання на стадіон на цей матч можливим тільки при пред'явленні посвідчення особи.

Також хочемо нагадати, що цей відбірковий цикл - на Чемпіонат світу, який пройде в країні, яка веде відкриту військову агресію проти України. Цей факт, в сукупності з натуралізацією Марлоса, фанатами повинен трактуватися однозначно", - говориться у заяві.

Нагадаємо, що зустріч між Україною та Хорватією відбудеться 9-го жовтня 2017 року у Києві на НСК "Олімпійський". Початок гри о 21:45.

Залиште свій коментар

Вибір редакції