Ультрас "Динамо" закликали бойкотувати важливий матч збірної України

Вболівальники проти входу за паспортами.

Фанати київського "Динамо" закликали інших вболівальників проігнорувати домашній матч збірної України проти Хорватії, який відбуватиметься у рамках відбіркового раунду до чемпіонату світу.

Всьому виною стали іменні квитки - тепер тільки за паспортами буде дозволено вхід на стадіон. Ця ідея явно не припала до душі вболівальникам киян.

Далі наводимо уривок із заяви ультрас-угрупування фанатів "Динамо" Київ.

"Фанати Динамо Київ з об'єднання WBC, закликаємо всіх уболівальників нашого та інших українських клубів, та й взагалі адекватних вболівальників - ігнорувати матч, організатори якого, в особі ФФУ, відверто наплювали на права громадян України.

У нашому розумінні борг кожного порядного фаната Динамо - не бути "покірним бараном", в той час як ФФУ, порушуючи діючі закони України, робить процес покупки квитків і попадання на стадіон на цей матч можливим тільки при пред'явленні посвідчення особи.

Також хочемо нагадати, що цей відбірковий цикл - на Чемпіонат світу, який пройде в країні, яка веде відкриту військову агресію проти України. Цей факт, в сукупності з натуралізацією Марлоса, фанатами повинен трактуватися однозначно", - говориться у заяві.

Нагадаємо, що зустріч між Україною та Хорватією відбудеться 9-го жовтня 2017 року у Києві на НСК "Олімпійський". Початок гри о 21:45.

Залиште свій коментар