Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У День міста в Полтаві відбулося урочисте відкриття нового фітнес-клубу Sport Life!

Цей спортивний комплекс став результатом співпраці двох соціально відповідальних компаній - акціонерного товариства "Лтава" та мережі фітнес-клубів Sport Life. Компанії поставили перед собою головну мету - зробити спорт доступним для всіх полтавців!

Відкриття фітнес-клубу нового формату "Sport Life" в Полтаві стало можливим завдяки соціальній відповідальності підприємства "Лтава". Президент компанії Сергій Змієвець вірить, що тепер для полтавчан фітнес і здоровий спосіб життя стане доброю звичкою. Він прокоментував важливість розвитку цього проекту: "Ми прийняли такий напрямок диверсифікації - це створення таких соціально важливих для людей об'єктів. Не тільки створювати такі об'єкти, але в подальшому розвивати всі напрямки, які потрібні для людей, щоб були робочі місця, щоб була гідна заробітна плата, і щоб ми наближали Європу сюди. І цей об'єкт як раз - той об'єкт, яким повинні пишатися всі полтавці, тому що і в Європі таких об'єктів поки мало. Здоровий спосіб життя - це найголовніше!"

Полтавський міський голова Олександр Мамай також наголосив на важливості відкриття нового спортивного комплексу: "Чим більше буде таких комплексів в нашому місті і в нашій країні, тим буде краще! Тому що кожен раз я все більше переконуюся, що з дитини зробити людину, зможе тільки тренер, тільки фахівець, який займається спортом. І на сьогоднішній день, здорова нація - це багата нація. Якщо людина здорова, якщо він займається спортом, то і в своєму житті, і в бізнес-житті, і в повсякденному житті, ця людина буде приносити користь не тільки для своєї родини, а й для держави!".

Залиште свій коментар

Вибір редакції