Уругвай розгромив Росію і виграв групу ЧС-2018

Голи Суареса і Кавані та автогол Черишева принесли уругвайцям третю перемогу.

Збірна Уругваю у матчі 3-го туру Чемпіонату світу перемогла команду Росії. Гра відбулася у Самарі і завершилася з рахунком 3:0.

Луїс Суарес розпечатав ворота Ігоря Акінфєєва вже на 10-й хвилині, пробивши низом зі штрафного.

А на 23-й після удару Дієго Лаксальта м’яч рикошетом від Дениса Черишева залетів у ворота.

Ближче до перерви Ігор Смольніков був вилучений з поля за другу жовту карту.

Смольніков був вилучений на 36-й хвилині / Фото: Reuters

Третій гол уругвайців назрівав і Едісон Кавані на 90-й хвилині точно пробив головою з кількох метрів.

Збірна Уругваю набрала 9 очок і виграла Групу А. У Росії залишилось 6 балів.

Уругвай та Росія вийшли у плей-оф.

______________________

Нагадаємо,  9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, у тому числі режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, у тому числі в Росії.