Уряд: Львівщина має гарні шанси прийняти Олімпіаду-2022

Уряд вважає, що Львівська область має гарні шанси на те, щоб прийняти Олімпіаду-2022, бо готується до Євро-2012 і розвиває свою інфраструктуру.

Львівська область має гарні шанси на те, щоб прийняти зимові Олімпійські ігри в 2022 році.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков.

"Шанси Львівської області прийняти зимові Олімпійські ігри мають досить непоганий вигляд", - розповів Колесніков.

На можливості проведення Олімпіади в 2022 році в цьому регіоні він наголосив під час робочої поїздки у Львівську область, де оглянув спортивну базу "Тисовець" і зробив обліт на вертольоті можливих місць проведення цих ігор.

З його слів, у регіоні досить розвинена інфраструктура, оскільки наразі Львів готує об'єкти до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Загалом Колесніков оцінив як високі шанси проведення Олімпійських ігор у Карпатах.

"Україна, зокрема Карпатський регіон, має прекрасні можливості для проведення зимової Олімпіади", - підкреслив він.

При цьому він зазначив, що наразі головне завдання - переконати Міжнародний олімпійський комітет у здатності країни провести на своїй території Олімпіаду в 2022 році.

Колесніков також має намір разом із президентом Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою відвідати Івано-Франківську й Закарпатську області для вивчення можливостей цих регіонів провести Олімпіаду.

Раніше президент Віктор Янукович доручив Колеснікову вивчити можливості курорту Славське (Львівська область) як претендента на право прийому зимових Олімпійських ігор в 2022 році.

У травні Янукович пообіцяв працювати над офіційним висуненням України для проведення зимових Олімпійських ігор у Карпатах.

У свою чергу у Національному олімпійському комітеті вважають, що в України мало шансів стати господарем Олімпіади-2022. Зазначалось, що окрім необхідної інфраструктури потрібен досвід проведення міжнародних змагань із зимових видів спорту, важлива підготовка суддів та підготовка спортсменів, а в України цього поки немає.

Читайте також:

Андрій Шевченко представить Україну на Олімпіаді-2016

Янукович не відмовився від ідеї провести Олімпіаду в Україні

Бубка: ми готові розробляти проект заявки на Олімпіаду-2022

В Україні нереально провести Олімпіаду-2022

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: