Фінансування спорту в Україні скорочується втричі

Майже на третину скорочено фінансування спортивних програм Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту.

Юрій Павленко
УНІАН
На реалізацію спортивних програм бюджетом України передбачено близько 600 млн. гривень
Обсяги фінансування спортивних програм Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту скоротилися на 28,1 % у порівнянні з аналогічним показником у 2008 році. 

Мінспорту запланувало втілити 32 бюджетні програми, на які Законом України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" передбачається виділити 597 млн. 200 тис. грн. 

Як повідомляє прес-служба Міністерства, на забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій передбачено 3 млн. 740 тис. грн.., на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту" – 150 млн. грн., на підготовку та участь національних збірних команд в Олімпійських іграх – 21 млн. 468 тис. грн., і на фінансову підтримку Національного олімпійського комітету України – 21 млн. грн. 

Крім того, фінансова підтримка Спортивного комітету України складе 4 млн. грн., а на проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури виділять 18 млн. 972, 6 тис. грн. 

На створення та розвиток матеріально-технічної бази спорту Тимошенко дала 3 млн. 342,5 тис. грн., а на фізкультурно-спортивну реабілітацію та спорт інвалідів 70 млн. 97,9 тис. грн. 

Читайте також:
Держбюджет отримав тільки 20% від запланованих коштів
Уряд виділить 37 мільярдів на потреби будівництва
Податкова не знає, де взяти 3,5 мільярда для бюджету


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: