Уряд примусово викупить ділянки навколо НСК "Олімпійський"

Стару ковзанку і ряд інших будівель знесуть, а на їх місці побудують "зону гостинності" з парками і гостьовими зонами.

Земельні ділянки навколо НСК "Олімпійський" будуть викуплені у власників у примусовому порядку на підставі норм закону про суспільні потреби.

Про це заявив в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" віце-прем'єр з підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков.

За його словами, навколо київського стадіону планується створення "зони гостинності" з парками і гостьовими зонами, для чого необхідно знести декілька об'єктів, що знаходяться в безпосередній близькості.

"З компаніями, котрі володіють цими об’єктами, позиватися і не хочеться, і немає часу. Тому я думаю, що ми вдамося до закону про суспільні потреби", - сказав він.

"Тобто просто викупимо ці ділянки. Але за сьогоднішньою ринковою ціною. А не за позавчорашньою. Так буде швидше", - заявив Колесніков.

Окрім паркінгу, який залишився на місці ТРЦ "Троїцький", йдеться про декілька будівель на майданчику з боку Великої Васильківської.

"З іншого боку стадіону є ще кілька споруд, створених до епохи історичного матеріалізму, - ковзанка і кілька центрів такого ж віку. Ми запропонували спочатку побудувати нову ковзанку. Це недорого - до 30 мільйонів гривень. Будується вона місяців п’ять, а решту гадючників знести. І на їхньому місці зробити гарний парк і нормальні гостьові зони", - повідомив віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше Колесніков заявив, що реконструкція НСК "Олімпійський" суттєво відстає від графіку, і він є найризикованішим об'єктом Євро-2012.

Читайте також:

НСК "Олімпійський" є найбільш ризикованим об'єктом Євро-2012

Офіційно! Євро-2012 відбудеться у Києві, Донецьку, Львові та Харкові

Підписана угода щодо майбутньої долі НСК "Олімпійський"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: