Уряд виділить 32 млрд гривень на підготовку до Євро-2012

Завдяки виконанню програми підготовки до Євро-2012 уряд сподівається залучити чималі інвестиції.

Уряд у 2010 році загалом виділить 32 млрд гривень для фінансування підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив віце-прем’єр міністр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков.

24 млрд гривень передбачено новою Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, яку Кабмін прийняв на своєму засіданні 14 квітня, уточнив урядовець.

За словами Колеснікова, до цієї суми додаються ще 2 млрд гривень як компенсація за кредитами, що передбачені на придбання автобусів і тролейбусів для міст-організаторів Євро-2012. Ще 6 млрд гривень буде виділено для компенсації відсотків за кредитами на будівництво готелів, повідомляє прес-служба Кабміну.

Колесніков підкреслив, що нова програма створює правові, соціальні, економічні та організаційні умови для успішного проведення в Україні фінальної частини чемпіонату.

Віце-прем'єр відзначив, що в результаті виконання програми буде створено умови для інтенсивного розвитку підприємництва в усіх галузях економіки, зокрема готельного бізнесу, залучено інвестиції в сумі понад 80 млрд гривень, а також збільшено обсяги податкових надходжень до бюджету майже на 28 млрд гривень.

Він зазначив, що виконання програми дасть змогу поліпшити транспортну інфраструктуру міст, які прийматимуть чемпіонат, зокрема привести у відповідність з європейськими нормами аеропорти у Києві, Донецьку, Львові та Харкові. Так, буде завершена реконструкція злітно-посадкових смуг, аеродромів та будівництво терміналів. Крім того, згідно з програмою, до чемпіонату будуть побудовані автомобільні дороги загального користування, оновлено громадський та залізничний транспорт.

За словами Колеснікова, виконання програми також сприятиме покращенню спортивної інфраструктури міст, які приймають Євро-2012. Крім двох існуючих стадіонів буде збудовано ще два, які відповідають вимогам ФІФА та УЄФА, що дасть змогу проводити змагання будь-якого рівня. До Євро-2012 буде збудовано, реконструйовано або переобладнано більш як 30 стадіонів і тренувальних баз, що значно покращить умови проведення вітчизняних футбольних змагань і тренувань українських команд.

Читайте також:

Нацагентство з підготовки до Євро-2012 очолив росіянин

Колесніков: Євро-2012 допоможе сформувати національну ідею

Азаров дозволив готуватись до Євро-2012 без тендерів

Кабмін виділив додаткові 3,5 мільярди на фінансування Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: