Уряд затвердив проект реконструкції НСК "Олімпійський"

Уряд повністю затвердив усі архітектурні, проектні частини реконструкції і будівництва нових споруд на НСК "Олімпійський".

Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив проект реконструкції головної арени Євро-2012 НСК "Олімпійський".

Про це повідомив міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко. За його словами, уряд повністю затвердив усі архітектурні, проектні частини реконструкції і будівництва нових споруд на НСК "Олімпійський".

Павленко зазначив, що кошторисні показники затверджені на рівні раніше затвердженого кошторису під час розгляду техніко-економічного обґрунтування і становлять 2 млрд. 114 млн. грн.

Міністр додав, що разом з тим ухвалено рішення, що у разі необхідності на рівні робочих проектів, протягом усіх робіт, що будуть вестися протягом двох років, ця цифра може бути змінена.

Павленко висловив впевненість, що НСК "Олімпійський" буде реконструйовано у повній відповідності до вимог УЄФА і буде відповідати всім вимогам стадіону, на якому має бути проведено фінальний матч Чемпіонату Європу з футболу 2012 року.

Відповідаючи на запитання журналістів, якою була оцінка використання коштів на НСК "Олімпійський" з боку контрольно-ревізійного управління, Юрій Павленко сказав, що експертна група КРУ протягом тижня детально перевірила як використання коштів, так і проектно-кошторисну документацію і в цілому підтвердила наведені показники.

Він додав, що з боку КРУ були певні рекомендації, які міністерство врахувало під час внесення проекту рішення на засідання Кабміну.

Нагадаємо, що Міністерство сім'ї, молоді та спорту пропонувало збільшити кошторис реконструкції стадіону до 3,2 мільярда гривень. На що прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відреагувала наступним чином: "Прошу навіть не заїкатися про додатковий мільярд, щоб не спровокувати скандал з УЄФА".

Читайте також:

УЄФА відповіла Одесі

Гроші на Євро-2012 Україні дадуть китайці

Вінський звинуватив Тимошенко у зриві Євро-2012

Польща готова до Євро-2012 на 35 відсотків

Скандал в уряді: Тимошенко не дасть грошей на "Олімпійський"

ВідеоЗатвердили план реконструкції "Олімпійського"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: