Уряд знайшов гроші на Євро-2012

Кабмін затвердив механізм, завдяки якому фінансування підготовки України до чемпіонату не буде припинено, незважаючи на жодні вето президента.

Фінансування заходів щодо підготовки до проведення футбольного Євро-2012 в Україні затверджено, заявив міністр сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

"Я переконаний, що кошти будуть. На останньому засіданні (29 липня) Кабінет міністрів ухвалив рішення, згідно з яким передбачається і затверджується механізм затвердження коштів на інфраструктурні проекти", - розповів урядовець.

"Ми передбачали, що президент накладе вето на закон, який передбачав фінансування з прибутку Національного банку", - додав він.

Павленко не повідомив яким саме є альтернативний план фінансування Євро-2012. Урядовець зауважив, що це питання знаходиться в компетенції міністра фінансів.

"Рішення було відпрацьоване Міністерством фінансів, Національним банком України. Координацію здійснював Іван Васильович Васюник, уряд дискутував, але цей механізм прийняв і затвердив", - в той же час наголосив Павленко.

Він також висловив переконання, що всі посадові особи в державі нині працюють на те, щоб Україна була готова прийняти футбольну першість у 2012 році.

"Я не думаю, що сьогодні варто піднімати дискусію, чи хтось зриває Євро", - додав міністр.

Нагадаємо, 3 серпня президент Віктор Ющенко наклав вето на закон, що передбачав виділення 9,8 мільярда гривень для фінансування підготовки Євро-2012.

Закон передбачав, що Національний банк повинен перерахувати відповідну суму до державного бюджету. Із фінансуванням підготовки чемпіонату за рахунок грошей НБУ президент і не погодився.

У відповідь прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинуватила Ющенка в тому, що він свідомо зриває проведення Євро-2012 та вчиняє ці для боротьби з нею під час майбутньої президентської кампанії.

В той же час, Тимошенко пообіцяла знайти гроші на фінансування європейського чемпіонату.

Читайте також:

Тимошенко: Ющенко свідомо зриває Євро-2012

Ющенко ветував виділення 10 мільярдів на підготовку до Євро-2012

Євро-2012: Україна отримає три міста, Польща - п'ять

Українські міста просять допомоги у підготовці до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: