Усик розповів про нову пісню, під яку виходить на ринг: Ми - це країна

Олександр пояснив, чому обрав нову композицію.

Новий чемпіон світу з боксу за версією WBO Олександр Усик в бою з поляком Кшиштофом Гловацьки вийшов на ринг під нову пісню.

Це трек "Сам собі країна" Кузьми Скрябіна у виконанні Олександра Пономарьова. Раніше боксер виходив під пісню "Їхали козаки", але перед Євро-2016 її вирішили зробити гімном футбольної збірної.

"Ми - це країна, її відображення. Все, про що співається в пісні – це і є ми. Кузьма чітко у своїх піснях говорив, що "ми - самі собі країна". Що ми робимо, те і є. От мені і сподобалася ця пісня.

Просто у нас там вийшов невеликий казус з хлопцями. Вони спочатку заборонили мені виходити під цю пісню. Вони сказали, що я їм щось не заплатив. По-моєму, це називається "royal". Якщо я їм щось винен, то заплачу – не проблема. Це перше. А друге – може, їм щось не подобається в мені. Наприклад, те, що я живу в Криму або ще щось. Я не знаю.

Але я спілкувався з Олександром Пономарьовим, який наразі виконує цю пісню, і дружина, і мама Андрія дозволили мені виходити під цю пісню", - поділився спортсмен по прильоту додому.

Нагадаємо, Усик встановив новий рекорд у першій важкій вазі, вигравши чемпіонський титул в 10-му бою.

ВідеоБоксеру Усику ще не дали чемпіонський пояс

Залиште свій коментар

Наступна публікація