Усик закликав МОК зберегти за боксом статус олімпійського виду спорту

Наш чемпіон звернувся до президента організації.

Чемпіон світу за версіями WBC та WBO у важкій вазі Олександр Усик закликав  президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха зберегти за боксом статус олімпійського виду спорту.

Український чемпіон звернувся до Баха з офіційним листом, який він опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

"Шановний Томасt Бах, моє ім’я Олександр Усик. У 2012 році я став чемпіоном літніх Олімпійських ігор в Лондоні з боксу. Бокс для мене не просто спорт - він зробив мене тим, ким я є зараз, а саме: людиною, чоловіком і батьком. Він навчив мене жити і бути справжнім, за що я йому дуже вдячний.

Олімпійські ігри викликають численні емоції, адже це завжди праця, в тому числі для кожного боксера - ти багато тренуєшся, живеш мрією піднятися на п'єдестал, і це змушує йти далі.

Прошу переглянути позицію і залишити бокс в програмі Олімпійських Ігор - 2020 року, а також закликаю підтримати всіх, кому це небайдуже! Фанатів, спортсменів і просто небайдужих людей!", - написав Олександр.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що МОК може виключити бокс з програми Олімпійських Ігор 2020 року через проблеми всередині Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA).

Зазначимо, бокс входить в програму Олімпіад з 1904 року.

 

Залиште свій коментар