Успіх українського важкоатлета

Український спортсмен Артем Іванов став чемпіоном світу серед юніорів з важкої атлетики.

На чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, що проходить цими днями в Чехії, вчорашній день ознаменувався тріумфом українця Артема Іванова

19-річний атлет з Сімферополя, студент Харківської академії фізкультури у ваговій категорії до 95 кг виграв дві малі золоті нагороди і став володарем золотої медалі чемпіонату світу.

Артем в ривку узяв вагу 164 кг, а в другому виді програми штовхнув штангу вагою 199 кг. Сумарні 363 кг принесли Іванову золоту медаль.

Прогрес Артема не може не радувати. На торішньому юніорському чемпіонаті світу Іванов зайняв 8 місце з результатом 341 кг (153+188).

Восени минулого року в Палермо на юніорському Євро кримчанин показав свій кращий на той момент результат 342 кг (156+186). Менш ніж за рік підопічний тренера Михайла Заргаряна зміг додати до свого персонального рекорду більше 20 кілограм.