Успішний виступ Ірини Ліщинської

Дві українки піднімалися на п'єдестал пошани під час легкоатлетичного турніру серії "Супер Гран-прі" у швейцарській Лозанні.

Біг
Фінішна боротьба американки Мішель Перрі та шведки Сюзанни Каллур на дистанції 100 м з бар'єрами. Перемогла Перрі з результатом 12,60 сек.
В Лозанні (Швейцарія) відбувся черговий етап легкоатлетичних змагань «Супер Гран-прі» Athletissima, в якому взяли участь чотири спортсмени з України.

В бігу на 1500 метрів серед жінок Ірина Ліщинська з результатом 4:04,27 фінішувала другою, пропустивши вперед лише Джамал Маріам Юсуф з Бурунді - 4:03,61.

Дві українські легкоатлетки вийшли на старт дистанції 400 метрів з бар'єрами. Тетяна Терещук-Антипова, показавши результат 55,00, фінішувала третьою, а Анастасія Рабченюк (57,93) - шостою. Перемогла на цій дистанції росіянка Наталія Іванова - 54,90 сек.

У чоловічій частині програми з українців брав участь лише чемпіон світу зі стрибків у висоту Юрій Кримаренко. У Лозанні стрибки у нашого легкоатлета не занадилися. Юрій припинив свою участь в змаганнях на висоті 224 см, що дало йому в підсумку сьомий результат. А переможцем тут став швед Стефан Хольм - 228 см.