Утікач Матузалем шкодує, що зі скандалом пішов із "Шахтаря"

Одкровення найвідомішого та найскандальнішого легіонера.

Скільки б клубів після "Шахтаря" Франселіно Матузалем не змінив, а таких уже п'ять, українські вболівальники ніколи не забудуть одного з найсильніших легіонерів чемпіонату України.

Матузалему 35. Він грає у Серії А за скромний клуб "Верона", йдеться у сюжеті "Профутболу" на каналі 2+2.

Вперше він зізнається українські пресі, чому втік із "Шахтаря".

"У мене була усна домовленість із президентом "Шахтаря", що після 3 років у Донецьку я сам вибиратиму - залишатися чи йти. Це мало бути моє рішення, хоча я підписував 5 річний контракт.

Після трьох гарних років я зажадав нових досягнень, хотів виступати в клубі вищого рівня. І вважав що Іспанія, Сарагоса - це новий рівень мого розвитку. Якраз тоді кар'єра була на піку і мене не відпускали.

Це було непорозуміння між мною та президентом "Шахтаря". Завершилося так, як завершилося. Я вирішив піти і пішов з скандалом. Ми не дійшли компромісу", - згадав футболіст.

Матузалем перейшов у "Сарагосу", в односторонньому порядку розірвавши контракт із "Шахтарем". Суд у тій справі тягнувся роками. "Шахтар" його виграв і мав отримати від "Сарагоси" близько 14 мільйонів євро компенсації.

"Є проблеми між "Сарагосою" та "Шахтарем". Але в ситуації з "Шахтарем" та мною, я виграв справу.

Після мого від'їзду було багато брехні та спекуляцій. Наприклад, нібито мені не подобалось місто, або що я посварився з президентом клубу. Багато поганих речей про мене говорили. І мені це дуже не подобалося", - продовжив Матузалем.

Зізнається - шкодує про ту ситуацію, і хотів би приїхати в Україну.

"Шкодую, що все так сталося. Я витратив багато часу на цей скандал. Я щиро віддавався "Шахтарю", відтак дуже неприємно, що все так сталося і ми не змогли залишитися у гарних стосунках.

Також через це, після скандалу я не відвідую Україну. А мені хотілося б поїхати на базу "Шахтаря", побачити друзів.

В Україні я відчував себе потрібним гравцем. Мене любили вболівальники. Це було важливо для мене бо давало силу працювати", - розповів Франселіно.

Та навіть після скандалу Матузалем називає Луческу великим тренером, який є батьком для гравців.

"Разом із президентом вони підняли "Шахтар" на світовій рівень. Президенту я можу сказати дякую. Мені неприємно, що наша історія з "Шахтарем" так завершилась", - додав гравець.

Матузалем вперше розповів, чому втік із Шахтаря у 2007 році

У 2007 році на сторінках української преси прогримів скандал: із донецького Шахтаря втік лідер команди Франселіно Матузалем - після чергового міжсезоння він просто не приїхав на збори. Пройшло 8 років, і тільки зараз скандальний утікач погодився поговорити з українською пресою і розповісти всю правду про свій вчинок. Один із найбільших улюбленців, який потім став найбільш ненависним для уболівальників гірників, емоційно розповів про своє життя після донецького Шахтаря.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: