УЄФА буде судитися з кіпріотом, який хотів зганьбити Україну

УЄФА так і не отримала жодних доказів, які підтверджують слова Спіроса Марангоса, який звинуватив Україну і Польщу у підкупі членів Виконкому УЄФА на виборах господаря Євро-2012.

УЄФА ініціює розгляд судової справи щодо футбольного функціонера з Кіпру Спіроса Марангоса, який звинуватив Україну і Польщу у підкупі членів Виконкому УЄФА на виборах господаря Євро-2012. Про це йдеться в офіційному комюніке Європейського футбольного союзу.

Як говориться в заяві, УЄФА так і не отримала жодних доказів, які підтверджують слова Марангоса, а сам функціонер, "який відповідальний за всі звинувачення, через свого адвоката відмовився від зустрічі з офіційною делегацією УЄФА", що була запланована на середу, 27 жовтня.

"В УЄФА немає іншого виходу, окрім як почати процесуальні дії відносно пана Марангоса, оскільки вважаємо, що це єдина можливість для того, щоб отримати і опублікувати будь-які докази, які можуть бути у пана Марангоса відносно цієї справи", - підкреслюється в повідомленні.

Водночас, в Союзі запевняють, що "в інтересах захисту цілісності європейського футболу, УЄФА готовий і бажає провести повне дисциплінарне розслідування на підставі будь-яких доказових елементів, але не на базі чуток або звинувачень, які також можуть бути наклепницькими".

Читайте також:

Марангос: До підкупу УЄФА причетні кіпріот і український мільйонер

Колосков: Україна і Польща чесно отримали Євро-2012

Заваров: Україна вже фактично готова до Євро-2012

Квитки на Євро-2012 будуть дешевшими, ніж на Євро-2008

УЄФА: доказів підкупу з боку України немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: