УЄФА: доказів підкупу з боку України немає

В УЄФА запевнили, що доказів підкупу Україною або Польщею організації з метою отримання дозволу на проведення Євро-2012 немає, а звертати увагу на бездоказові обвинувачення в них немає часу.

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно
ZAXID.NET
Генеральний секретар УЄФА Джані Інфантіно
У Союзі європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вважають безпідставними звинувачення у корупції при визначенні країн, що прийматимуть фінал Євро-2012.

Про це сказав генеральний секретар УЄФА Джані Інфантіно, коментуючи заяву члена правління футбольної асоціації Кіпру Спіроса Марангоса про нібито наявність у нього доказів підкупу Україною і Польщею членів виконкому УЄФА для одержання права на проведення фіналу Євро-2012.

Інфантіно зазначив, що керівництво УЄФА щодня отримує повідомлення про можливі факти корупції в організації.

"Якби ми займалися розслідуваннями усіх повідомлень, беззастережно довіряючи інформаторам, але не мали жодних доказів, то нам би залишилося небагато часу для футболу", - сказав Інфантіно.

Марангос ще декілька місяців тому повідомив УЄФА про корупцію під час визначення держав-організаторів Євро-2012. Представник Кіпру розраховував, що ця справа буде обнародувана ще влітку цього року. Він також мав зустрітися із керівником дисциплінарної комісії УЄФА Пітером Лімахерем, але до зустрічі не дійшло.

24 жовтня німецьке видання Sueddeutsche Zeitung написало, що Марангос нібито має докази підкупу Україною і Польщею членів виконкому УЄФА. Член правління футбольної асоціації Кіпру стверджує, що у корупційній операції на суму 11 млн. євро замішані п'ять членів виконкому УЄФА.

Колишній керівник Федерації футболу Польщі (PZPN) Міхал Лісткевич, який займався підготовкою польської заявки до УЄФА на проведення фіналу Євро-2012, відкинув звинувачення Марангоса.

Читайте також:

Україну і Польщу звинуватили у підкупі УЄФА

Польща відкинула звинувачення у підкупі УЄФА заради Євро-2012

Проведенню Євро-2012 у Львові ніщо не загрожує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: