УЄФА: "Донбас Арена" - це фантастика, чого не скажеш про Донецьк

Представники УЄФА вражені "Донбас Ареною". Щодо підготовки інфраструктури Донецька - то тут є багато питань.

Представники УЄФА регулярно відвідують Донецьк і "Донбас Арену" з метою оцінити підготовку міста й стадіону до майбутнього чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Так, цими днями на стадіоні побував новопризначений UEFA Country Manager Бо Сандстрьом, який опікується Польщею і Україною щодо підготовки міст цих країн до Євро-2012.

"Я приїхав, щоб познайомитися з "Донбас Ареною", – сказав Бо Сандстрьом. – Крім того, нам необхідно розпочати вирішувати дуже важливе питання, а саме: розподілити всі потужності арени згідно з вимогами УЄФА. Я нова людина в цьому проекті, тому ми трохи відстаємо від графіка, але після цього візиту все стане на свої місця. Це фантастичний стадіон, один із найкращих у Європі, і зараз я не бачу жодної проблеми, з якою ми не могли б упоратись. Скажу так: для цього стадіону немає нічого неможливого!"

А от стосовно міста такої упевненості в нового куратора немає.

"Принциповим питанням для донецького керівництва мають бути концепція мобільності і підготовка інфраструктури міста, – зазначає чиновник УЄФА. – Вам необхідно бути готовими до прийому великої кількості гостей, які відвідають ваше величезне місто, але, на жаль, на даний момент я не бачу активних дій з боку міської влади. Незважаючи на те, що Євро-2012 відбудеться тільки за 2 роки, ці питання мають бути пріоритетними для керівництва Донецька. Передусім йдеться про аеропорти, автодороги, готелі, спортивні споруди тощо".

Нагадаємо, що 7 квітня делегація УЄФА на чолі з Мішелем Платіні огляне донецький аеропорт та відвідає стадіон "Донбас Арена".

Читайте також:

Платіні розпочне зі Львова, і закінчить Януковичем

Євро-2012: Львів знаходиться на межі прірви

Мішель Платіні: ми віримо в Україну

Янукович запровадить лотерею, щоб профінансувати Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: