УЄФА довічно дискваліфікувала українського арбітра

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА заборонила українському судді Олегу Орєхову займатися будь-якою діяльністю, що має стосунок до футболу.

Олег Орєхов
ФФУ
Олег Орєхов
УЄФА визнала українського арбітра Олега Орєхова винним у порушенні дисциплінарного кодексу і довічно заборонила йому займатися будь-якої пов'язаною з футболом діяльністю.

Відповідне рішення щодо українця Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА ухвалила 18 березня на підставі розслідування німецькою поліцією низки підозрілих матчів та інцидентів з корупцією. Раніше Орєхов був відсторонений від роботи на 30 днів.

За даними офіційного сайту УЄФА, Орєхов був визнаний винним у порушенні статті 5 дисциплінарного кодексу, в якій йдеться про принципи лояльності та чесності. Рішення інстанції може бути оскаржене протягом трьох днів після його винесення.

Як зазначено в постанові асоціації, рішення про дискваліфікацію Орєхова було ухвалено відповідно до статуту УЄФА і стосується виключно спортивних аспектів справи, зокрема, не пов'язане з кримінальним розслідуванням поліції Бохума.

Читайте також:

Суддя допоміг "Баварії" перемогти "Фіорентину"

Російські футболісти побили українського суддю (відео)

Німецький суддя сексуально домагався своїх колег

ФІФА заборонила незалежне суддівство в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: