УЄФА готує "план Б" на Євро-2012

УЄФА готується "до плану Б", в рамках якого Польща може провести матчі чемпіонату в шістьох містах, а Україна - у двох.

Міністр спорту Польщі Мірослав Джевєцький вважає, що УЄФА може вирішити провести у Польщі більше матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року через економічні та політичні проблеми в Україні.

На його думку, УЄФА зауважила проблеми в Україні в грудні минулого року, і власне через це поінформувала про можливість несиметричного поділу проведення матчів в країнах.

"Цей поділ свідчить, що УЄФА разом з нами готується "до плану Б", в рамках якого Польща буде змушена зробити більше, ніж Україна", - сказав пан Джевєцький в ефірі телеканалу TVN24 у вівторок.

Разом із тим прес-секретар Федерація футболу Польщі (PZPN) Збігнєв Кожмінський назвав подібну інформацію "маячнею", заявивши, що PZPN не отримувала інформації від УЄФА про проведення матчів чемпіонату в 6-ти польських і 2-х українських містах.

В той же час президент Федерації футболу України Григорій Суркіс повідомив, що кілька днів тому президент УЄФА Мішель Платіні підтвердив дотримання принципу пропорційності при визначенні міст-господарів матчів Євро-2012. “З боку України та Польщі матчі чемпіонату прийматимуть по чотири міста”, - наголосив глава ФФУ.

Читайте також:

Платіні двічі протягом року відвідає Україну

Польща пообіцяла не відбирати Євро-2012 в України

Польща: в Україні є лише два міста, гідні прийняти Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: