Платіні хоче заробити на Євро-2012 мільярд євро

Основний прибуток від Євро-2012 УЄФА розраховує отримати від продажу телевізійних прав на матчі першості.

УЄФА сподівається отримати кругленьку суму (близько мільярду євро) після проведення в Україні і Польщі чемпіонату Європи 2012 року.

Основна частина грошей, за розрахунками босів УЕФА, повинна поступити до їхнього бюджету за рахунок продажу прав на телевізійні трансляції поєдинків континентальної першості, яка пройде на полях України і Польщі.

Незважаючи на те, що вітчизняна телевізійна інфраструктура знаходиться, поки що, на рівні "кам'яного століття", Мішель Платіні не втрачає надії зірвати хороший куш на трансляціях матчів Євро-2012.

УЄФА готова навіть інвестувати власні засоби у розвиток телевізійної інфраструктури на стадіонах України і Польщі, адже майбутні доходи однозначно перекриють нинішні капіталовкладення.

Тим більше, як показує тенденція розвитку телевізійних послуг, з кожним роком аудиторія росте, так що до 2012-го року варто чекати могутньої армії уболівальників, ну а країни, що викупляють права на трансляцію поєдинків континентальної першості, напевно не поскупляться, розраховуючи заробити ще більше за рахунок залучення цієї самої аудиторії і, звичайно, спонсорських контрактів.

Ще одним важливим чинником може стати збільшення кількості команд, що беруть участь в чемпіонаті Європи, адже разом з ним зросте і кількість поєдинків, на яких можна буде заробити.

Зараз у фінальній частині європейської першості беруть участь 16 команд, але боси УЄФА вже давно обговорюють варіант збільшення кількості збірних до 24.

Читайте також:
Червоненку не дають займатися Євро-2012
Львів може розпрощатися з Євро-2012
Євро-2012 можуть прийняти як два міста України, так і шість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: