УЄФА може відкласти оголошення українських арен Євро-2012

В Україні є ясність тільки з Києвом і Донецьком. В УЄФА існують сумніви, що Львів, Дніпропетровськ та Харків зможуть провести Євро-2012 на гідному рівні.

УЄФА може відкласти оголошення українських міст, які приймуть чемпіонат Європи-2012, на невизначений термін.

Зазначимо, що міста в Польщі і Україні, яким буде довірено честь проведення Євро-2012, повинні бути названі в середу 13 травня за підсумками конгресу УЄФА в Бухаресті.

Однак якщо польські Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ, згідно очікувань, будуть нагороджені вчасно, то в Україні є ясність тільки з Києвом і Донецьком.

В УЄФА існують сумніви, що Львів і Дніпропетровськ зможуть провести Євро-2012 на гідному рівні. Харків, який подавався в заявці України як "запасне" місто, має трохи кращі шанси, тоді як кандидатура Одеси малоймовірна.

До того ж, і в ФФУ є люди, які вважають, що остаточне рішення по містах в Бухаресті прийнято не буде. "УЄФА завжди приймав такі рішення за два роки до турніру. Тому, на мій погляд, варто було б це зробити в червні 2010 року, коли всі міста змогли б продемонструвати повну готовність, а не часткову, - заявив перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко . - Переконаний, 12-13 числа навряд чи будуть названі абсолютні переможці в цій гонці. Шанс завжди у всіх ".

За даними неназванного джерела з УЄФА, не виключено, що місця одного чи двох українських міст займуть Хожув і Краків - "запасні" міста від Польщі.

Разом з тим, президент ФФУ Григорій Суркіс та президент PZPN (польського футбольного союзу) Гжегош Лято наполягають на паритетності при виборі міст-господарів Євро-2012.

Читайте також:

У середу Україна дізнається, де пройде Євро-2012

Євро-2012 пройде у форматі 5+5

На "Олімпійському" відбувся останній матч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: