УЄФА наполягає на демонтажі торгового центру

Президент УЄФА Мішель Платіні ще раз підтвердив, що позиція УЄФА щодо будівництва біля НСК "Олімпійський" залишається незмінною.

Григорій Суркіс
Григорій Суркіс
Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, виступаючи сьогодні на пресс-конференції в Києві, зазначив, що 20 листопада звернувся особисто з листом до президента УЄФА Мішеля Платіні з проханням роз`яснити додатково українській стороні можливість проведення фіналу Євро-2012 на НСК "Олімпійський".

При цьому Суркіс підкреслив, що 12 вересня 2007 року ФФУ отримала лист УЄФА, в якому чітко зазначено, що якщо не буде демонтовано торговий центр, неможливо вести мову не тільки про проведення фінального турніру Євро-2012, а й попереднього змагання Кубка світу ФІФА 2010 року, оскільки цей стадіон не відповідає вимогам безпеки для проведення спортивних заходів такого рівня.

Суркіс підкреслив, що представник фірми "Юджин", яка займається цим будівництвом, активно поширює в ЗМІ інформацію про те, що УЄФА нібито не заперечує проти добудови торгового центру, про що нібито вони були спеціально проінформовані.

"Таким чином, за твердженням забудовника їхній об`єкт зовсім не загрожує безпечній евакуації глядачів із стадіону і його будівництво можна безперешкодно завершити", - сказав президент ФФУ.

Григорій Суркіс зазначив, що отримав відповідь від Платіні, де сказано: "у зв`язку з рядом статей, нещодавно опублікованих в українській пресі щодо НСК "Олімпійський" у Києві, відчуваю, що зобов`язаний внести ясність до відновлення істини в цьому питанні – позиція УЄФА чітко обумовлена в моєму листі від 12 вересня 2007 року за результатами оцінки експертів ФІФА і УЄФА і залишається незмінною".

Суркіс нагадав також, що згідно з висновками експертів через будови перед стадіоном його місткість буде зменшена більш ніж на 50%.

ВідеоУЄФА наполягає на демонтажі (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: