УЄФА не буде відбирати в України Євро-2012

Питання про перенесення чемпіонату знято з порядку денного, а всі розмови були спекуляціями преси, за які треба "надавати мокрою ганчіркою по пиці".

Виконком УЄФА на своєму засіданні у Копенгагені позитивно оцінив підготовку України та Польщі до ЄВРО-2012. Перенесення чемпіонату знято з порядку денного. 

Виконавчий комітет УЄФА на своєму засіданніу Копенгагені відзначив позитивний перебіг підготовки Польщі та України до ЄВРО-2012.

"Більше ніхто не говорить про скасування місця проведення наступного чемпіонату Європи з футболу. Польща де в чому попереду в підготовці, але спорудження стадіонів йде планово в обох країнах", - сказав після засідання виконавчого комітету віце-президент УЄФА Ґергард Маєр-Форфельдер.

Він ще раз наголосив, що жодних запитів з боку УЄФА щодо можливої заміни України на Німеччину не було, йшлося лише про спекуляції преси. Маєр-Форфельдер відзначив, що у будівництві доріг Польща просунулася дещо далі за Україну і особливо звернув увагу на проблеми України із браком готелів.

За словами Франца Бекенбауера, який координував 2006 року організацію всесвітньої футбольної першості в Німеччині, виконавчий комітет УЄФА отримав "загалом позитивний" звіт про підготовку Польщі та України до ЄВРО-2012. "Інфраструктура ще кульгає, але будівництво стадіонів просувається прийнятно", - сказав він.

Президент Німецького футбольного союзу Тео Цванциґер розкритикував поширення чуток про можливість відібрати в України ЄВРО-2012. "У нас ніколи не було такого запасного плану. На мою думку, це неповага до України і Польщі, коли деякі оглядачі на відстані закидають неспроможність організувати чемпіонат. Я бажаю цим країнам стати добрими господарями першості", - сказав Цванциґер. Тим, хто поширює погані чутки про Україну і Польщу, на думку Цванциґера, слід "надавати мокрою ганчіркою по пиці".

Нагадаємо, у квітні президент УЄФА Мішель Платіні вирушить у поїздку Польщею та Україною, аби особисто пересвідчитися в тому, як іде підготовка до ЄВРО-2012.

Читайте також:

До Євро-2012 у Києві збудують будинки на воді

Харків - кращий серед міст України в підготовці до Євро-2012

УЄФА віднесла політичну стабільність в Україні до стратегічно важливих питань

В УЄФА відповіли на заяву Віктора Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: