УЄФА не має критичних зауважень до Харкова

Маркіян Лубківський наголосив, що УЄФА не має зауважень до Харкова, які б становили загрозу проведенню турніру у місті.

Європейський футбольний союз (УЄФА) не має зауважень до Харкова, які б носили критичний характер чи становили загрозу проведенню турніру у місті.

Про це заявив директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський, у відповідь на появу у ЗМІ інформації щодо висловлення начебто невдоволення УЄФА підготовкою Харкова до турніру.

"У повідомленнях ЗМІ використані вирвані з контексту фрагменти цієї кореспонденції, що спотворює зміст самого листа. Жодних попереджень чи ультиматумів на адресу віце-прем'єр-міністра України Бориса Колеснікова у листі немає. Це було робоче листування, яке носить виключно технічний характер. Більше того, такі листи регулярно циркулюють між УЄФА, українським урядом та усіма приймаючими містами, і вони спрямовані виключно на ефективне вирішення відкритих питань з підготовки до турніру", - заявив Лубківський.

Відзначимо, що у ЗМІ з'явилася інформація, нібито операційний директор УЄФА Мартін Каллен висловив стурбованість щодо готовності Харкова прийняти гостей на Євро-2012. Мовляв, установка освітлювального обладнання на злітно-посадковій смузі харківського аеропорту та будівництво авіаційно-диспетчерської вишки затягнулося і може затягти терміни здачі об'єктів.

Читайте також:

Після Євро-2012 в Україні розвиватимуть міста-мільйонники

Головна арена Євро-2012 готова на 95%

Платіні: українці і поляки організують грандіозне Євро-2012

Британці знімають фільм про Україну до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: