УЄФА захистить права футболістів-геїв

В УЄФА вирішили впритул зайнятися проблеми дискримінації сексуальних меншин у футболі.

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вирішив впритул зайнятися проблеми дискримінації сексуальних меншин у футболі. У Берліні спільними зусиллями УЄФА і Футбольного союзу Німеччини (ФСГ) відкрилася виставка "Проти правил".

Експозиція приділяє увагу темі, яку в сучасному суспільстві найчастіше прийнято вважати забороненою. На думку організаторів, спорт і гомосексуалізм як і раніше бачаться несумісними, незважаючи на те що суспільство змінилося.

Саме по собі відкриття виставки, яка "хоче зняти табу з даної теми і підняти проблему дискримінації сексуальних меншин у спорті", не викликало великого резонансу в спортивному світі. Подібні заходи, що проводяться під егідою Європейської спортивної федерації геїв і лесбіянок (ЕСФГіЛ), організуються щорічно. Примітно, що офіційно УЄФА подібний захід підтримав вперше.

Тема наявності в професійному футболі гравців з нетрадиційною сексуальною орієнтацією не нова. Офіційним визнанням факту наявності геїв у футболі стало інтерв'ю президента ФІФА Йозефа Блаттера, дане ним у березні 2008 року газеті The Times.

"У великому футболі, безперечно, існують гравці нетрадиційної сексуальної орієнтації. Але вони не хочуть в цьому зізнаватися, оскільки бояться, що їх відкинуть. Подивіться на жіночий футбол, там гомосексуалізм ніхто не приховує", - закликав Блаттер.

Як не дивно, але навіть після офіційного визнання футболістів-геїв у професійному футболі не додалося. Принаймні, ніхто з гравців європейських топ-клубів офіційно не розповів про свою гомосексуальність. І це незважаючи на підрахунки голландського футбольного арбітра Джона Бланкенштейна, який незадовго до заяви Блаттера зізнався в тому, що він суддя-гей, і заявив, що "кожен 15-й професійний футболіст - гомосексуаліст".

Читайте також:

Німецький суддя сексуально домагався своїх колег

Мусульмани відмовилися грати з геями в футбол

Футболіст "Реала" знявся для гей-журналу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: