УЄФА перевірить хід будівництва стадіонів Євро-2012

Фахівці УЄФА заслухають звіти щодо виконання проектів спортивних арен у Києві, Львові та Харкові.

У вівторок, 26 січня, під головуванням директора Департаменту зі стадіонів та безпеки УЄФА Марка Тіммера відбудеться інспекційний візит з питань прогресу ходу виконання робіт на проектах стадіонів, що прийматимуть фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Фахівці УЄФА заслухають звіти щодо виконання проектів спортивних арен у Києві, Львові та Харкові. На підставі зроблених висновків експерти УЄФА складуть черговий звіт по стадіонах.

Окрім високопосадовців УЄФА, участь у зустрічах з представниками проектних компаній стадіонів братимуть фахівці Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна".

За словами директора турніру Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського, експерти УЄФА мають намір переконатися, що зведення спортивних арен відбувається згідно із затвердженими графіками та супроводжуються безперебійним фінансуванням.

Зазначимо, що на сьогодні вже два українських стадіони готові приймати матчі Євро-2012 - це "Донбас-Арена" у Донецьку та ОСК "Металіст" у Харкові. Що стосується стадіонів у Києві та Львові, то тут ведеться будівництво.

Читайте також:

У Львові "вкрали" 100 мільйонів гривень, передбачених на Євро-2012

Протасов: в України можуть забрати Євро-2012

Іноземці зможуть замовляти українок для охорони під час Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: