УЄФА подякувала Ющенку, Тимошенко та Литвину

УЄФА подякувала українській владі за увагу і відданість організації фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012.

УЄФА відправила лист першим особам держави - президенту України Віктору Ющенку, прем'єр-міністру Юлії Тимошенкота голові Верховної ради Володимиру Литвину - в якому подякувала українській владі за увагу і відданість організації фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012.

В листі, зокрема, говориться: "Шановний пане Ющенко, шановна пані Тимошенко, шановний пане Литвин, дякуємо Вам за Вашого листа від 12 травня 2009 року, в якому Ви ще раз повторили відданість України організації фінального турніру чемпіонату Європи-2012 з футболу.

13 травня в Бухаресті відбулося засідання Виконавчого комітету УЄФА з метою вивчення та обговорення звітів, наданих Адміністрацією УЄФА щодо поточного стану підготовки інфраструктури до Євро-2012.

Із задоволенням оголошуємо, що Виконавчий комітет УЄФА підтвердив призначення Києва в якості офіційного приймаючого міста для групових матчів, чвертьфінального матчу(ів) та півфіналу Євро-2012. Призначення Києва в якості офіційного приймаючого міста для проведення фінального матчу Євро-2012 залежатиме від виконання певних умов до 30 листопада 2009 р.

Виконавчий комітет УЄФА не підтвердив призначення Донецька та Львова, а також не призначив резервне місто Харків в якості приймаючих міст для групових матчів Євро-2012 поки вони не виконають спеціально визначені умови до 30 листопада 2009 року.

Міста Дніпропетровськ і Одеса не були підтверджені або призначені в якості приймаючих міст Євро-2012.

Не дивлячись на те, що ми розуміємо та високо цінуємо ваше прохання до УЄФА щодо призначення рівної кількості місць проведення в Польщі та Україні, надзвичайно важливим є те, щоб відповідні міста в Україні мали можливість гарантувати повне і належне запровадження наявних вимог до турніру щодо прийому та організації Євро-2012.

Для забезпечення того, що в грудні 2009 року Виконавчий комітет УЄФА підтвердить Донецьк, Харків та Львів в якості приймаючих міст Євро-2012, а Київ − в якості приймаючого міста фінального матчу Євро-2012, ми люб’язно просимо Вас зробити усе можливе аби гарантувати, що ці міста нададуть УЄФА достатні докази того, що умови, які докладно викладені в листах, що додаються, щодо проведення відповідних матчів Євро-2012 вже виконані або будуть виконані. Неспроможність щодо їх виконання, на жаль, змусила б УЄФА відмовитися від відповідного міста (або міст) в якості потенційного приймаючого міста (або міст) Євро-2012 і, як наслідок, поставило б під загрозу можливий паритет між двома приймаючими країнами.

Ми дякуємо Вам за Вашу постійну прихильність та відданість успішній підготовці цього заходу, і з нетерпінням очікуємо на спільну роботу з Вами і Вашими колегами над організацією Євро-2102 протягом наступних 1122 днів".

Лист підписаний президентом УЄФА Мішелем Платіні.

Читайте також:

Мер Одеси поскаржився президенту ФІФА

УЄФА зобов'язав Львів вирішити проблеми з аеропортом до 31 липня

Україна отримала 6 зірок від УЄФА

L'Equipe: Євро-2012 пройде лише в Києві і Львові

Суркіс: готовності до Євро-2012 немає і близько

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: