УЄФА потребує підтримку влади у боротьбі з корупцією

УЄФА продовжує вести непримиренну боротьбу з корупцією у футболі і закликає до цього органи правопорядку.

Джанні Інфантіно
uefa.com
Джанні Інфантіно
Європейський футбольний союз продовжить докладати всіх зусиль для боротьби з договірними матчами й корупцією. Для викорінення цього зла необхідна підтримка державної влади в національних асоціаціях. Про це після чергового зібрання Виконавчого комітету УЄФА, яке проходило в Парижі, повідомив генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

Інфантіно підкреслив, що учасники засідання ухвалили рішення про створення мережі спеціальних офіцерів, що стежитимуть за чесністю проведення матчів, у всій Європі із залученням національних асоціацій, а також посилення співпраці з органами правопорядку.

Інфантіно зазначив, що це негативне явище становить загрозу для цілісності гри та її добробуту.

"Це небезпека, адже корупція вражає душу футболу. Саме тому ми вирішили вести непримиренну боротьбу з цією проблемою. Робоча група була створена з метою, щоб оцінити нашу теперішню діяльність і поглянути, що можна вдосконалити", - заявив Інфантіно.

"Ми ставимося до цього питання дуже серйозно. Наразі Європейський футбольний союз проводить моніторинг 29 тисяч матчів за сезон - всіх поєдинків під егідою УЄФА та всіх зустрічей перших і других дивізіонів у 53 асоціаціях. Таким чином ми перевіряємо, чи відбувалися випадки корупції при грі на тоталізаторі. Нам потрібна також підтримка органів правопорядку, адже йдеться про злочинні структури. Ми прагнемо, щоб органи правопорядку в усіх країнах розуміли суть цієї проблеми й допомагали нам боротися із нею", - додав Інфантіно.

"Боротьба з договірними матчами ефективно ведеться у тих країнах, де до цього долучається також місцева влада, - наголосив Інфантіно. - Ми самотужки цього робити не можемо, адже ми лише спортивна організація. Зате наша реакція на такі прояви дуже жорстка".

"Ми дотримуємося принципу нульової терпимості. Якщо хтось веде нечесну гру, йому не місце у футболі, - резюмував генсек УЄФА. - Якщо цю пухлину не видалити перш, ніж вона почне розростатися, наслідки будуть невтішними. Ми не дозволити цьому статися".

Відзначимо, що УЄФА використовує власну Систему виявлення шахрайства при грі на тоталізаторі, яка цілодобово проводить моніторинг тисяч матчів.

Читайте також:

Україна програла боротьбу за три команди у Лізі чемпіонів

ФІФА взялася за товариські договірні матчі

Глава мафії розповів, як "купував" футбольні матчі у Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: