УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

Інспектор УЄФА вказав на відсутність якісної управлінської команди щодо розбудови аеропорту до Євро-2012.

Інспектор УЄФА Пітер Хемпсон назвав ситуацію по львівському аеропорту катастрофічною.

Про це, 14 липня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, розповідаючи про результати наради у Києві щодо львівського аеропорту.

"До 22 червня мав бути оголошений конкурс на інвестора на термінал – не виконано. До 24 червня мала бути викуплена Держекспертиза на проект терміналу – гроші не заплачені. До 24 червня мала бути укладена угода на проектування інженерних мереж в аеропорту – не виконано. До 26 червня мала бути розроблена програма підготовки резервних аеропортів у Луцьку та Івано-Франківську – не виконано. До 30 серпня мав бути розроблений генеральний план реконструкції аеропорту – роботи навіть не почалися", – аргументував Садовий.

З його слів, зокрема інспектор УЄФА вказав на відсутність якісної управлінської команди щодо розбудови аеропорту до "Євро-2012".

Садовий наголосив, що це питання треба негайно вирішити, оскільки управлінська команда в аеропорту є, але лише на папері. "Якщо це питання доручать керівництву міста і області ми запропонуємо фахівців протягом 2–3-х днів", – зазначив він.

Мер запевнив, що жодної вини у питанні затримки розбудови аеропорту з боку Львівської міськради немає. "З точки зору міста ми над швидко оформили всю документацію по землі під термінал", – заявив він.

Садовий натякнув, що обіцянки Юлії Тимошенко щодо успішної розбудови львівського аеропорту виявилися порожніми. "Прем’єр-міністр України, перебуваючи з робочим візитом у Львові, чітко пообіцяла, що буде чітка планова робота по летовищу. Сьогодні, як бачимо, нема чим похвалитися", – сказав Андрій Садовий.

Садовий розповів про наміри поспілкуватися у телефонному режимі з Юлією Тимошенко про ситуацію з аеропортом.

"Я планую сьогодні-завтра передзвонити до Прем’єр-міністра відповідно до наших домовленостей, які були під час візиту", – підсумував Садовий.

Читайте також:

Гроші Євро-2012 витрачають не на ті об'єкти

ВР: при реконструкції "Олімпійського" процвітає корупція

Польща хоче провести Євро-2012 лише з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: