УЄФА стурбована станом НСК "Олімпійський"

Керівництво асоціації висловлює серйозне занепокоєння станом підготовки Києва до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

НСК "Олімпійський"
Головний стадіон України не відповідає вимогам УЄФА. (Фото: ukrsoccerhistory.com)

Керівництво УЄФА висловлює серйозне занепокоєння щодо підготовки Києва до проведення Євро-2012. 

Як повідомляє інформаційна служба Федерації футболу України, на нараді у швейцарському Ньоні, що проходила 18-19 червня за участю національних асоціацій України та Польщі і була присвячена підготовці країн до Євро-2012, Європейський футбольний союз висловив серйозне занепокоєння невизначеністю ситуації довкола київського Національного спортивного комплексу "Олімпійський", де 2012 року заплановано провести фінальний матч континентальної першості. 

УЄФА занепокоєний зокрема тим, що реконструкція стадіону досі не розпочалася, що може суттєво вплинути на оцінку підготовки України до Євро. Однак найголовнішою проблемою асоціація вважає будівництво на площі перед головною ареною України торговельно-розважального центру.

"Матчі рівня чемпіонату Європи з футболу на цьому стадіоні проводитися не зможуть, якщо споруда, зведення якої розпочато перед ареною, не буде знесена до нульового рівня, й евакуаційні шляхи для гладачів таким чином не звільнять", - таку позицію керівництво УЄФА на чолі з президентом Мішелем Платіні висловило під час робочої наради. 

"Якнайшвидше припинення будівництва й знесення бетонних конструкцій перед стадіоном у столиці України - головна умова УЄФА для підтвердження статусу НСК "Олімпійський" як арени проведення Євро-2012", - відзначив він. Обговоренню цієї проблеми Платіні присвятив близько години.

За словами представників української делегації, яку очолював президент ФФУ Григорій  Суркіс, це питання найближчим часом має бути вирішено на рівні Кабінету міністрів України.
 
Польська футбольна асоціація, у свою чергу, вкотре висловила готовність прийняти турнір Євро-2012, а в разі неготовності України позитивно вирішити питання з "Олімпійським" – провести вирішальний та декілька інших матчів фінальної стадії на своїх стадіонах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: