УЄФА та FIFPro порозумілися

В Брюсселі була укладена угода між УЄФА та FIFPro - європейським відділенням профспілки футболістів.

УЄФА уклав з європейським відділенням профспілки футболістів FIFPro "Меморандум про розуміння". Угода на урочистій церемонії в Брюсселі на стадіоні "Констант Ванденсток" у четвер підписали президент УЄФА Мішель Платіні і голова європейського відділення FIFPro Філіп Пьят

Меморандум про розуміння враховує загальні інтереси обох сторін у футболі, гармонійний розвиток і захист цінностей спорту номер один. 

Підписавши документ, сторони сподіваються спільно шукати рішення по ряду актуальних питань, з якими стикаються такі члени футбольного співтовариства, як УЄФА, асоціації, ліги, клуби і футболісти. 

УЄФА та європейське відділення FIFPro погодилися співпрацювати надалі і стежити за розвитком футболу в Європі на міжнародному рівні, звертаючи також увагу на відносини між членами УЄФА і членами FIFPro з питань, що стосуються професійних футболістів. Сторони висловили готовність і надалі сприяти розвитку професійного футболу. 

Також був висловлений різкий протест застосуванню допінгу і проявам расизму у футболі, що гарантувало УЄФА підтримку при судових розглядах з цих питань. 

У разі позовів, пов'язаних з трудовим законодавством або колективними договорами, повинно враховуватися як внутрішньодержавне, так і міжнародне право. При цьому повинна враховуватися специфіка спорту, його існуюча структура і автономність федерацій, як УЄФА, так і національних асоціацій. 

Торкаючись питання виступів гравців за збірні, європейське відділення FIFPro підтвердило, що виклик футболіста в національну команду є одним з найвищих досягнень в кар'єрі, і подібний стан речей не повинен ставитися під сумнів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: