Інфантіно: Україна проведе фантастичний чемпіонат Європи

Генсек УЄФА Джанні Інфантіно залишився дуже задоволений темпами підготовки до Євро-2012 у Донецьку.

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно упевнений, що Україна проведе фантастичний чемпіонат Європи з футболу в 2012 році. Про це він заявив 11 серпня на прес-конференції у Донецьку, яка проходила у прес-центрі стадіону "Донбас-Арена".

"Зараз нас наповнює почуття упевненості в тому, що Україна проведе фантастичний чемпіонат Європи у 2012 році", - сказав Інфантіно, підкресливши, що з часу минулого приїзду до України президента УЄФА Мішеля Платіні (у квітні 2010 року) тут "досягнуто значного прогресу".

Генсек зазначив, що для нього "велика честь і велике задоволення бути сьогодні в Донецьку". "Але приїхав я сюди не для задоволення, а для роботи. Щоправда, цей стадіон настільки прекрасний, що хочеться забути про роботу...", - додав Інфантіно.

Інфантіно високо оцінив злагодженість і узгодженість в роботі усіх структур, що займаються в Україні підготовкою до Євро-2012.

"Під час презентацій, що проводяться в українських містах, ми бачимо, наскільки багато роблять мери міст, наскільки багато роблять президент федерації футболу України Григорій Суркіс і віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков. Ми бачимо, що люди працюють з ентузіазмом, і ми їм довіряємо", - сказав генсек УЄФА.

Інфантіно також з іронією зазначив: "Як виявилося, після сьогоднішньої поїздки до Львова деякі люди навіть змінили імена. Ці джентльмени - Григорій Суркіс і Борис Колесніков - тепер називаються СуперГригорій і СуперБорис". При цьому Інфантіно підкреслив, що "тут не можна обійтися без приставки "супер", тому що вони дійсно дуже багато роблять для підготовки до Євро-2012".

Водночас генсек УЄФА зазначив, що Україні ще є над чим працювати, і основними больовими точками у підготовці до чемпіонату, на його думку, є аеропорти, дороги і готелі.

"Тут потрібно чітко усвідомлювати різницю. Я сказав про стадіон, але цього стадіону мало, щоб провести Євро-турнір на високому рівні. Повинна бути розвинена інфраструктура, інфраструктура розвитку аеропорту, готелів, доріг тощо. Над цим усім ще належить працювати", - сказав Інфантіно.

"Ми повинні пройти певну операційну фазу і виробити концепцію, яка буде діяти, повинні перейти до практики - опрацьовувати всі варіанти з транспортною інфраструктурою... Тобто, якщо говорити конкретно про недоліки, - це аеропорти, дороги і розміщення глядачів. Навіть, якщо у вас є достатня кількість готельного фонду, потрібно, щоб люди, які приїхали, знайшли б їх (готелі) і зробили це швидко", - пояснив генсек УЄФА.

Однак, підсумовуючи сказане, Інфантіно з упевненістю заявив: "Україна з усім упорається".

Читайте також:

Генсек УЄФА: Львів прогресує у підготовці до Євро-2012

Суркіса і Колеснікова перейменували на "СуперГригорія" і "СуперБориса"

Вартість НСК "Олімпійський" перевищила 3 мільярди гривень

Підготовка Львівщини до ЄВРО-2012 задовольнила УЄФА

В Україні презентували логотипи міст для Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: